Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KOBİ’lere hizmette sınır yok

06.09.2017 - 11:31

KOBİ bankacılığında “Hizmette Sınır Yoktur” yaklaşımıyla hareket eden Yapı Kredi, KOBİ’ler için değer yaratmak ve KOBİ’lerin sürdürülebilir gelişmelerini desteklemek amacıyla çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Müşteri kitlesinin birbirinden farklı ihtiyaçlarına göre ürünlerini şekillendiren banka, hizmetleri ve segment bazlı servis modeli sayesinde KOBİ bankacılığı alanında öncü bir rol üstleniyor. Bankanın hedefi, KOBİ’lere sağladığı finansal desteği artırarak,  hem firmalara hem de faaliyet gösterdikleri sektörlere en iyi şekilde katkı sağlamak.  Bu kapsamda KOBİ bankacılığında sektörlere özel çözümler oluşturmak Yapı Kredi’nin önceliklerinden biri. 
Geçtiğimiz yıl imalat sektöründeki KOBİ’lere özel olarak hayata geçirdiği İmalat Destek Programı kapsamında Yapı Kredi; metal ürünleri, makine teçhizatı, plastik, mobilya ve farklı imalat sanayi alt sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara pek çok imkan sunuyor. 
Fuarların yeni müşterilere ulaşmak ya da pazarını genişletmek isteyen firmalar için çok önemli olduğundan hareketle, Fuar ve Sergi Katılım Destek Kredisi ile Yap Kredi firmalarının tanıtım çalışmalarına destek olan banka, KOBİ’lerine sunduğu Ofis ve Ekipman Kredisi ile temel ofis ihtiyaçlarının giderilmesini sağlıyor ve Araç ve Filo Kredisi ile de ticari araç alımlarında firmalara yardımcı oluyor. Kısa dönemli projelerde doğacak personel ihtiyacı için de müşteriler Dönemsel Çalışan Finansmanı Kredi’sinden yararlanabiliyor. Ayrıca banka, yeni iş fikirlerinin hayata geçmesi, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve üretimi sürecinde oluşabilecek finansman ihtiyacı için de Fikir Benim Kredisi’ni sunuyor. 

YAPI KREDİ VE KGF İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA FİNANSMANA ERİŞİM GÜÇ DEĞİL!
Yapı Kredi, KGF ile işbirliği kapsamında teminat eksikliği nedeniyle finansmana erişim güçlüğü çeken farklı sektörlerdeki tüm KOBİ’lere de kredi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Kefalet desteğine, KGF koşullarını sağlayan KOBİ tanımına haiz tüm girişimciler, esnaflar, KOBİ’ler, tarımsal işletmeler, çiftçiler ve serbest meslek mensupları ile ihracatçı firmalar başvurabilirler. İşletme sermayesi ihtiyacını finanse etmek, Ar-Ge yatırımlarıyla rekabet gücünü artırmak, yeni iş kurmak, işyerini taşımak gibi farklı ihtiyaçları için işletmeler, Yapı Kredi aracılığıyla KGF teminatına başvurabilir ve ihtiyacı olan finansmana rahatlıkla ulaşabilirler.

YAPI KREDİ’DEN KOBİ’LERE SUNULAN FİNANSMAN DIŞI OLANAKLAR
Yapı Kredi’nin Çam ve Sedir paketleriyle yoğun ve orta yoğunlukta bankacılık işlemlerine sahip KOBİ’ler, internet ve telefon bankacılığında ücretsiz EFT ve havale, hesap işletim ücreti muafiyeti, nakit destek kredisinde özel fiyatlama, üye iş yeri aidatı muafiyeti gibi çeşitli avantajlardan yararlanıyor. İşlem yoğunluğu daha az olan müşteriler Defne, turizm sektöründe faaliyet gösteren müşteriler Palmiye ve tarım sektöründeki müşteriler ise Nar paketlerimizle farklı avantajlardan yararlanıyor. 
İşletmelere bankacılık ihtiyaçlarının yanı sıra dış ticaret işlemlerinde de destek veren Yapı Kredi,  bu kapsamda dış ticaret yapan KOBİ’lere özel “Sedir Dış Ticaret” paketlerini hayata geçirdi. Banka Sedir Dış Ticaret paketlerini yapılan işlem yoğunluğuna göre mini ve maksi seçenekleriyle sunuyor. Dış ticaret odaklı bu paketler firmalara ithalat ve ihracat işlemlerinden doğan farklı masraf ve komisyonlarda önemli avantaj ve muafiyetler sağlıyor. Firmaların bir yıl boyunca yalnızca tek bir ücret ödeyerek bankacılık ve dış ticaret işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan tanıyor.

yurtiçi

Yukarı