Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KOBİ’lere tasarruf sağlıyoruz

10.04.2017 - 16:42

FIT Solutions CEO’su Koray Gültekin Bahar, şirketlere e-Dönüşüm sürecinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-Mutabakat, e-Denetleme, e-Bilet, e-Yedekleme, e-İmza, KDV İade ve UFRS gibi tamamen dijital, kağıtsız ve otomatize ofis vizyonu kapsamında çözümler ürettiklerini söyledi.
 

e-Dönüşüm sürecinin, ekonominin kayıt altına alınmasını, sahtecilik, dolandırıcılık ve haksız rekabet gibi sorunların önüne geçilmesini sağladığına değinen Bahar, çıkarılan tebliğlerle dönüşüm sürecine hızla adapte olan pek çok şirketin  maliyetlerinde elde ettikleri önemli oranda tasarrufun yanı sıra iş süreçlerinde zaman, verimlilik, güvenlik avantajını yakaladığına işaret etti.
FIT Solutions’ın sunduğu hizmetlerden e-Fatura ve e-Arşiv Faturasının, şirketlerin tüm faturalaşma sürecinin kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanmasını sağladığını belirten Bahar, “Merkezinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yer aldığı ve dünyada örnek model olarak kabul edilen ülkemizdeki e-Fatura sistemiyle ticari anlaşmazlıklar ve zaman kayıplarının azaldığını görüyoruz. E-Fatura’yı tamamlayan ve işletmelerin satış süreçlerinde düzenledikleri tüm kağıt faturaları dijitalleştiren e-Arşiv Fatura ile doğrudan son tüketicinin e-posta adresine gönderim yapabiliyorsunuz. KOBİ’lere ayda 8 bin TL’ye kadar tasarruf sağlarken, işletmelerin kağıt faturalarını dijital platforma taşıması da aynı zamanda yüzde 2’lik ciro avantajı sağlıyor” dedi. 

GALATA

Yukarı