Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Kuveyt Türk’ten yenilikçi bir uygulama

12.10.2017 - 10:13

İnovatif uygulamalarıyla sektöre öncülük eden Kuveyt Türk, müşterilerini döviz ve altın alım-satım işlemlerinde önemli bir yenilikle buluşturuyor.

Kuveyt Türk, döviz ve altın piyasalarındaki tecrübesi, birikimi ve uzmanlığıyla teknoloji endeksli inovatif bir çözüme imza attı. Bankacılık sektörü, internet ve mobil şubelerinde, mesai saatleri içinde uyguladıkları döviz ve altın alım-satım kur marjlarını (alış satış kurları arasındaki fark) akşam saatlerinden itibaren açıyorken, sektördeki kurumlardan farklılaşan Kuveyt Türk, hafta içi her gün 24 saat boyunca uygun marjlarla hizmet vermeye başladı.
Kuveyt Türk müşterileri, artık saat 17.30’dan ertesi sabah 08.30’a kadar mesai dışı saatlerde de Dolar-TL, Euro-TL, Altın-TL, Euro-Dolar ve Altın-Dolar işlemlerini, alım-satım arasındaki marj açılmaksızın uygun marjlarla Kuveyt Türk’ün web sitesinde belirtilen işlem limitleri dahilinde gerçekleştirebiliyor. Müşteriler, özel ek bir uygulamaya ve başvuruya gerek duymadan Kuveyt Türk’ün internet şube, mobil şube, ATM, XTM ve çağrı merkezi kanallarından gece gündüz fark etmeden uygun marjlarla döviz ve altın alım-satım işlemi yapabiliyor.
Kuveyt Türk Hazine ve Uluslararası Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Albayrak konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Mesai saatleri dışında yaşanan döviz ve altın alım-satım marj yüksekliği sorununa çözüm üreten bu inovasyonumuz, Kuveyt Türk’ün döviz ve altın piyasalarındaki tecrübesinin, birikiminin ve uzmanlığının bir yansımasıdır. Geçtiğimiz günlerde, QR kodu ile ATM kartına gerek olmadan para çekme projesini hayata geçirmiştik. Şimdi de hafta içi her gün 24 saat döviz ve altın alım-satımını uygun marjlarla sunmaya başladık. Tüm bunları hayata geçirebilmemizde yenilikçi, dinamik ve güçlü bilgi teknolojileri ekibimiz ve altyapımız önemli bir rol oynuyor. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz. Yeniliklerimiz devam edecek” dedi.

GALATA

Yukarı