Ana içeriğe atla

arf

NEFES KREDİSİ

08.03.2017 - 10:11

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, KOBİ’lere nefes aldırmak amacıyla DenizBank olarak Nefes Kredisi’ne imza attıklarını ifade etti.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, “DenizBank olarak, KOBİ’lerin güçlenmesine yönelik yapılan her türlü yatırımın Türkiye ekonomisinin güçlü geleceğine hizmet edeceğini biliyor, ekonominin ve sosyal kalkınmanın yapıtaşını oluşturan KOBİ’lerimizin finansal ihtiyaçlarına yönelik, hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ülkemizin can damarı diye tabir ettiğimiz KOBİ’lerin finansmana erişimde yaşadığı zorlukları biliyor ve bu zorlukları birlikte aşarak finansmana erişim imkânlarını arttırmak için onlara destek oluyoruz. KOBİ’lerimizin teminat sıkıntısından, yüksek faiz oranlarına kadar tüm zorluk çektiği alanlarda yanlarında olmaya devam ediyor, onlara rahat bir nefes aldırmaya çalışıyoruz” dedi. 

“NEFES KREDİSİ’NE İMZA ATTIK”
Kulaksız, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kapsamda 2 Aralık’ta Sayın Başbakanımız’ın da katılımı ile KOBİ’lerimizin finansman maliyetlerini düşürmek amacıyla ülkemiz ve KOBİ’lerimiz için son derece önemli bir proje olan Nefes Kredisi’ne TOBB ve KGF ile birlikte imza attık. Piyasa faiz oranlarının oldukça altında, yıllık faiz oranı yüzde 9,9 olan TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile KOBİ’lerimize rahat bir nefes aldırmaya çalışıyoruz. TOBB’a bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere yıllık yüzde 9,9 faiz oranı ve 250 TL dosya masrafı ile 150 bin TL’ye kadar tutarı 12 ay vadeli olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin başvurularını aynı gün içinde sonuçlandırıp hızlıca ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyoruz. Nefes Kredisi’ne başvurmak isteyen KOBİ’lerimize 0212 355 10 55 numaralı Kredi Garanti fonu (KGF) destek hattımızdan 7/24 uzman kadromuz ile bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz başvurularını www.denizbank.com adresinden ve 81 ilimizdeki tüm DenizBank şubelerimizden yapabilirler. Tüm KOBİ’lerimizi şubelerimize davet ediyoruz.”

arf

Yukarı