Ana içeriğe atla

aaa

QNB FİNANSBANK’TAN İHRACATÇILARA ÖZEL PAKET

10.04.2019 - 15:12

QNB FİNANSBANK, GLOBAL GÜCÜ VE YAYGIN ŞUBE AĞIYLA TÜRKİYE EKONOMİSİNİN CAN DAMARI OLAN İHRACATÇILARI, SUNDUĞU YENİ DIŞ TİCARET PAKETİYLE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR. PAKET KAPSAMINDA; CAZİP FAİZ ORANLARINDAN AVANTAJLI KUR AYRICALIĞINA, DİJİTAL DIŞ TİCARET HİZMETLERİNDEN E-FATURA PAKETİ KAMPANYALARINA KADAR PEK ÇOK ÖZEL HİZMET SUNULUYOR.

QNB Finansbank, global gücü ve yaygın şube ağıyla Türkiye ekonomisinin can damarı olan ihracatçıları, sunduğu yeni dış ticaret paketiyle desteklemeye devam ediyor. İhracatçıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve ticarette büyümelerine destek olmayı hedefleyen banka, özel ürünleriyle Türkiye’nin her yerindeki ihracatçıya ulaşmayı hedefliyor. Paket kapsamında; cazip faiz oranlarından avantajlı kur ayrıcalığına, dijital dış ticaret hizmetlerinden e-Fatura paketi kampanyalarına kadar pek çok özel hizmet sunuluyor.
QNB Finansbank’ın global gücü ve Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle ihracatçılara özel sunduğu paket kapsamında firmalar; tüm ihracat alış işlemlerinde özel kur avantajından ve cazip faiz oranlarıyla ihracatın finansmanı için döviz kredisi kullanım imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca ihracatçılara özel paketlerden satın alan ihracatçılar, bir yıl boyunca paket dahilindeki ürünler için ekstra ücret ödemedikleri gibi sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebiliyorlar.
Sektörde dijitalleşmenin öncü bankalarından biri olan QNB Finansbank, bu kapsamda ihracatçılara, dünyanın her yerinden işlemlerini “Self Servis Dış Ticaret Menüsü” ile QNB Finansbank internet şubesi üzerinden takip ve kontrol edebilmesini sağlıyor. e-Fatura mükellefi olanlar için eFinans’ın ihracatçılara özel sunduğu e-Fatura paket kampanyasından yararlanabilme, ödeme ve tahsilat platformu “Finans Yıldızı” aracılığıyla da TL cinsinden transferlerde masrafsızlık imkanı sunuyor.

İHRACATÇILARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
Sundukları ürün hakkında değerlendirmede bulunan QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan; “QNB Finansbank olarak Türkiye ekonomisinin bel kemiği olan ihracatçılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Türkiye’de ihracat yapan tüm KOBİ ve ticari segmentteki müşterilerimize uygun kredi ve ürünler sunmak, ülkemizin sürdürülebilir ekonomisini desteklemek ve ülkemizdeki ihracatçı sayısını artırmak Türkiye’nin finansçısı olarak en büyük hedefimiz. İhracatçılarımızın her adımında yanında olarak Türkiye’nin de büyümesini desteklemenin yanı sıra dış pazarlarda etkinliğimizi artırmak için sunduğumuz ürünlerle müşterilerimizin ihracat performanslarını daha da yukarıya çekmek için çalışıyoruz.” dedi.
Tan, bu kapsamda; avantajlı kur ve kredi fırsatlarından uzman dış ticaret bölge temsilcilerine, indirimli komisyon paketlerinden, cazip sigorta ve e-Fatura kampanyaları gibi pek çok olanak sunduklarının da altını çizdi.

arf

Yukarı