Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Tur Assıst’ten ‘Joker’ hizmet

15.12.2016 - 16:53

20 yıldır sigorta şirketleri için katma değer yaratan, müşterilerinin ise hayatını kolaylaştıran destek hizmetler ve ürünler sunan Tur Assist’ten ‘Joker’ hizmet. 

Sektör verilerine göre trafiğe kayıtlı 20 milyon adet araçtan 6 milyon adedinin kasko poliçesi olduğunu tespit eden şirket, kasko poliçesi olmaması sebebiyle bazı hizmetlerden yararlanamayan müşteriler için sektörde bir ilki gerçekleştirerek genişletilmiş bir hizmet paketi hazırladı ve adını ‘Joker’ koydu.
Tur Assist sigorta şirketlerinin ciro ve karlılığını artırmaya katkıda bulunacak ve operasyonel verimliliği maksimum seviyeye çekecek, acentelerin de komisyon gelirlerini artıracak yeni bir ürünü hizmete sunuyor. Bu hizmet ile kasko poliçesi olmayan müşterilerin ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılamayı, asistans hizmetleri ile tanışmalarını sağlamayı hedefliyor. 

TUR ASSIST SİTESİNİ YENİLEDİ
Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 8 bini aşkın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist, internet sitesini yeniledi. İspanyol Mapfre’nin iştiraklerinden olan ve Türkiye’de 20. yılını kutlayan şirket, www.turassist.com üzerinde yaptığı yenilikler ile iş ortakları ve müşterilerine site içi dolaşımda kolaylık sağlarken, bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı sunuyor.

yurtiçi

Yukarı