Ana içeriğe atla

arf

TÜRKİYE FİNANS’TA LOGODAN DİJİTALE YENİ BİR DÖNEM

26.06.2018 - 14:25

Türkiye Finans, ‘Hayata Katılım Bankası’ stratejisini hayata geçirerek kurumsal kimliğini yeniledi. Logosunu değiştiren Türkiye Finans’ın web sitesi, internet bankacılığı ve mobil şubesi de değişimin bir parçası olarak yepyeni bir görünüme kavuştu.

Türkiye Finans, kurumsal kimliğini ‘Hayata Katılım Bankası’ söylemiyle yeniledi. Türkiye Finans Genel Müdürü Wael Raies, 2017’den bu yana Türkiye Finans’ın yeni stratejik temellerini rasyonel ve sürdürülebilir bir yaklaşımla inşa ettiklerini dile getirdi. Raies, “Türkiye Finans’ta herkesin bankası olma hedefiyle, en iyi ve modern hizmeti sunmak, geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerle, teknolojinin hayatları kolaylaştırması için çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımla hayata dair her konuda, müşterilerimizin ve toplumun yanında olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yepyeni bir döneme yeni kurumsal kimliğimiz ve yeni sloganımızla adım atıyoruz.” dedi. 
Banka olarak hedeflerinin başında en iyi müşteri deneyimine ulaşmak ve beklentileri aşan ürünler sunmanın geldiğini belirten Raies, “Hayata katılım stratejisi, çalışanlarımızın topluma ve Türkiye’ye katılımını da artıracaktır. Yenilediğimiz kurumsal kimliğimiz ve stratejik yaklaşımımızın güncel rekabet koşullarında bankamızı daha da ileriye taşıyarak sadece Türkiye Finans’a değil, katılım bankacılığı dünyasına da büyük bir katma değer sağlayacağına inanıyorum.” diye konuştu.

A’DAN Z’YE HER ŞEY YENİLENDİ
Türkiye Finans, ‘Hayat Katılım Bankası’ stratejisini ve yenilenen kurumsal kimliğini logo değişimiyle başlattı. Rengi ve yazı karakteri değişen banka logosu mint yeşili tonlarında çok daha modern bir tasarımla hayat buldu. Değişimin şubelerle devam ettiği yeni kurumsal kimlik çalışmasında, şubelerin ön cephesi ve ATM’ler, modern ve özgün çizgilerle yeni stratejiyi destekleyecek şekilde yeniden tasarlandı. Yanı sıra Türkiye Finans’a ait tüm banka kartlarının da görünümleri de yenilendi.
Türkiye Finans’ın web sitesi, internet bankacılığı ve mobil şubesi de değişimin bir parçası olarak yepyeni bir görünüme kavuştu. Web sitesinin tüm ara yüzleri, yeni ve modern kimliğe uygun olarak, kullanım kolaylığı ön plana çıkarılarak tüm cihazlara uyumlu bir şekilde müşterilerin beğenisine sunuldu. Engelli bireylerin Türkiye Finans’ın dijital bankacılık hizmetlerine erişimini kolaylaştıracak teknolojik özellikler de bu dönüşüm sırasında yeni özelliklerle hayata geçirildi.

arf

Yukarı