Ana içeriğe atla

aaa

TÜRKİYE FİNANS’TAN AVANTAJLI LEASING PAKETİ

13.11.2018 - 14:01

TÜRKİYE FİNANS, “UZMANINDAN LEASING” İSMİNİ TAŞIYAN AVANTAJLI LEASING PAKETİNİ PİYASAYA SUNDU. FİNANSAL KİRALAMA YAPMAK İSTEYEN FİRMALARA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI SAĞLAYAN BANKA, SADECE LEASİNGE KONU OLAN ALANLARDA DEĞİL, TÜM YATIRIM ALANLARINDA TEK BİR PAKET HALİNDE FİRMALARI FONLAYABİLİYOR.

‘Hayata Katılım Bankası’ stratejisiyle beklentileri aşan ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyacı olan finansmana rahatlıkla ulaşmalarını sağlayarak en kârlı yatırımlarında onlara destek oluyor. Banka, ‘Hayata Katılım’ stratejisinden aldığı güçle müşterilerinin ihtiyacı olan finansmana ulaşmasını hem pratik hem de avantajlı hale getiriyor.
Bu amaçla “Uzmanından Leasing” kampanyasını müşterileriyle buluşturan Türkiye Finans, farklı sektörlerden firmaların finansal kiralama işlemlerinde avantajlı koşullar sunuyor. Üstelik banka; sadece makine, ekipman ya da gayrimenkul gibi leasinge konu olan belirli alanlarda değil, tüm yatırım alanlarında tek bir paket üzerinden işletmelere fonlama yapabiliyor.

UZMAN KADROYLA HIZLI VE ETKİN DESTEK

Katılım Bankacılığı prensipleri ile geri ödeme koşullarında esneklik arayan müşterilere yüzde 1 KDV avantajı sunan Türkiye Finans; yatırımlarını finanse etmek, rekabetçi gücünü artırmak veya yeni iş kurmak isteyen tüm işletmelere farklı bir leasing şirketi üzerinden değil, banka bünyesindeki uzman kadrosuyla hızlı ve etkin bir şekilde destek oluyor.
Türkiye Finans, Türkiye genelindeki 300 şubesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.

arf

Yukarı