Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Yabancılara Konut, İşyeri ve Arsa Finansmanı ürünleri şimdi Albaraka’da!

20.07.2017 - 14:24

Katılım bankacılığı sektöründeki tecrübesi ve hizmet kalitesi ile her geçen gün müşteri kitlesini büyüten Albaraka Türk, yabancılara yönelik Konut, Arsa ve İş Yeri Finansmanı ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Albaraka Türk, yatırımcılara yönelik ürünlerini çeşitlendirmeye ve çok çeşitli yatırımcı kitlesine ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor.  Türkiye’den konut, arsa ve iş yeri satın alınmasına destek olmak amacıyla “Yabancıya Konut Finansmanı”, “Yabancıya Arsa Finansmanı” ve “Yabancıya İşyeri Finansmanı” ürünleri ile hizmet vermeye başlayan Albaraka Türk, yabancı uyruklu müşterileri için sunduğu gayrimenkul finansmanı ürünlerini yurt içinde yerleşik olması durumunda TL, yurt dışında yerleşik olması durumunda TL USD ve Euro borçlanma imkanı ile 60 aya varan vade seçenekleriyle kullanma imkanı sağlıyor.
Albaraka Türk’ün yabancı yatırımcılarına yönelik farklı çözümler üretmek için oluşturduğu Konut, Arsa ve İş Yeri Finansmanı ürünlerine yurt dışı yerleşik yabancı uyruklu şahıslar gelir belgesi ve tapu fotokopisi ile Türkiye’de gayrimenkul alımı için başvurabiliyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi en yakın Albaraka şubesinde müşterilerini bekliyor.

GALATA

Yukarı