Ana içeriğe atla

aaa

GÖNÜL KAHVESİ HIZLA BÜYÜYOR

08.10.2018 - 16:45

TÜRK KAHVESİ KÜLTÜRÜNÜN DÜNYA GENELİNDE YAYGINLAŞMASINI HEDEFLEDİKLERİNİ SÖYLEYEN GÖNÜL KAHVESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAMAN YARDIMCI, “2019 HEDEFİMİZ YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA 120 ŞUBEYİ AŞMAK.” DİYOR.

Kısaca Gönül Kahvesi hakkında bilgi alabilir miyiz? Nasıl bir konsepte sahipsiniz?
Gönül Kahvesi, temelleri 90’lı yılların başında matematik tabanlı atılarak akılcı şekilde kurgulanmış “koyu kahveci” zinciridir. Markamızı inovatif düşünce yapılı olarak tanımlayabiliriz. Bu yapı içerisinde menümüzü içecek ağırlıklı tutuyor, özellikle kahve kokusuna yemek kokusunu karıştırmıyoruz.
 
Şu an kaç şube ile faaliyet gösteriyorsunuz? 
90’ı aşkın şubemizle yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyoruz. Avusturya, Bahreyn ve Bosna-Hersek’ten sonra, yakında Almanya’dayız.
 
ŞUBELERİMİZ BUTİK ANLAYIŞIMIZA UYGUN HİZMET ETMELİ

Franchise şartlarınız ve franchise bedeliniz nedir?
Franchise’larımızdan öncelikli isteğimiz, şubelerimizin butik anlayışımıza uygun hizmeti sürdürebilmeleri ve misafirlerimizin tüm şubelerimizde Gönül Kahvesi standartlarına uygun şekilde servis alabilmeleridir. Buna ek olarak ortalama 100 metrekare kapalı, 150 metrekare açık alanda hizmet verebileceğimiz mekânları seçiyoruz. Franchise bedelimiz ise 150 bin Türk Lirası. 

Etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri de düzenlediğinizi biliyoruz. Bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yurt içi ve yurt dışı genelinde gerçekleşen dernek, kurum ve kuruluş etkinlikleri, üniversiteler, kısacası Türk Kahvesinin tanıtılabileceği her platformda Gönül Harmanı Türk Kahvemizi ikram etmekteyiz.

GÖNÜL KAHVESİ EXPRESS…

Yeni yatırım planlarınızı ve hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?

Öncelikle Türk Kahvesi kültürünün dünya genelinde yaygınlaşmasını hedefliyoruz. Bunun yanı sıra gelenekselleşmiş mağazacılık anlayışının dışına çıkarak, yeni şube açılımlarımızın yanı sıra ‘’Gönül Kahvesi Express’’ i misafirlerimizle buluşturuyoruz. 2019 hedefimiz ise yurt içi ve yurt dışında 120 şubeyi aşmak.
‘’Dünyada bir gün herkes Türk Kahvesi’ni tadacak.’’

arf

Yukarı