Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

600 milyon TL’lik yatırım

11.10.2017 - 15:39

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev inşa etme konusunda öncü isimlerden olan Dekar Gayrimenkul A.Ş.; Demiröz İnşaat A.Ş. ile birlikte inşa ettiği, şu ana kadar hayata geçireceği en büyük bahçeli konut projesi olacak Asmalı Bahçe Şehir projesini tanıttı.

Asmalı Bahçe Şehir Projesi’nin tanıtımı, Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu ev sahipliğinde Çırağan Sarayı’nda, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın lansmanıyla tanıtıldı.  
Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir, Bahçeşehir’de, 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilecek. Projede 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite yer alacak. 
Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman daireleri olacak. Proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 metrekareden 214 metrekareye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinin ilk etap teslimleri 2018 Temmuz’da, projenin tamamının ise 2020’de teslim edilmesi öngörülüyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

PEŞİN VE BANKA KREDİLİ ÖDEMELERDE YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI
Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması olan projede peşin ve banka kredili alımlarda lansman dönemine özel yüzde 20 indirim sağlanıyor. 

LANSMANA ÖZEL YÜZDE 5 PEŞİNAT VE KREDİYİ TESLİMDEN SONRA ÖDEME İMKANI
Sektörde Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Asmalı Bahçe Şehir projesi de destek veriyor ve sadece yüzde 5 peşinat ve teslimden sonra krediyi ödemeye başlama avantajı ile özellikle kira öder gibi bahçeli bir ev sahibi olmanın yolunu açıyor. 

BAHÇELİ EVİN DEĞİŞMEZ ADRESİ BAHÇEŞEHİR
Bahçeşehir’deki depreme dayanıklı şehir planlaması ve şehrin ana arterlerine yakınlığı projeye ayrı bir değer katıyor. Aynı zamanda Bahçeşehir’in TEM karayolunun yanında konumlanması, içinden Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tek demiryolunun geçmesi ve Atatürk Havalimanı’na olan yakınlığı da lokasyonun avantajları arasında yer alıyor. Yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının Bahçeşehir’in yanından geçmesi ve bu sayede 3. havalimanına en yakın modern yerleşim bölgelerinden biri olması da lokasyonun ciddi avantajları arasında sayılıyor. Ayrıca ihale edilen metro hattı da Bahçeşehir lokasyonunu bahçeli bir ev sahibi olmak isteyenler için cazip kılıyor.

KENDİ İÇİNDE BİR ŞEHİR
Asmalı Bahçe Şehir projesinde konut sahibi olan kişiler bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de yeni bir hayata adım atacaklar. Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. 
Projede apartman bloğunun giriş katında bulunan bin 800 metrekarelik kapalı sosyal tesisinde 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunacak. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkandan oluşan bir alışveriş caddesi yerini alacak.  
 

GALATA

Yukarı