Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Yeni nesil emlakçı sitesi

13.12.2017 - 09:27

Sektördeki tecrübeleri ve birikimleriyle kaliteli ve istikrarlı bir şekilde hizmet verdiklerini söyleyen emlakpaketi.net Satış Müdürü Aytekin Baysel, bir emlak sitesinde olması gerekli tüm özellikleri fazlasıyla bünyesinde barındıran, satılık emlak veya kiralık emlak satışlarında maksimum fayda sağlayabilecek profesyonel bir emlakçı sitesi olduklarını ifade etti.

KALİTELİ VE İSTİKRARLI HİZMET ANLAYIŞI
İnternet sektöründe kaliteli, modern ve en önemlisi istikrara dayalı hizmet vermek için 2005 yılında web sayfası tasarım ve programlama hizmetlerine başladıklarını söyleyen Emlakpaketi.net Satış Müdürü Aytekin Baysel, “Marka Emlak&Gayrimenkul ve Marka Turizm isimleri altında emlak ve turizm sektöründe de hizmet vermektedir. Faaliyette olduğumuz bu 3 sektördeki tecrübelerimiz ve birikimlerimizin birbirine olan katkılarıyla donanım, kalite, teknoloji ve personel yeterliliğini sürekli geliştirerek amaçladığımız kaliteli ve istikrarlı hizmet vizyonunda başarılı adımlar atmaya devam etmekteyiz” dedi.

EMLAK SATIŞLARINDA MAKSİMUM FAYDA
Emlak Sitesi Paketi’nden bahseden Baysel, “Satılık emlak veya kiralık emlak portföyünüzü internet üzerinde kendi adınıza yayınlayarak, emlak satışlarınızda maksimum fayda sağlayan, firmanızın kimliğini ve prestijini en iyi şekilde yansıtan, bir emlak sitesinde olması gerekli tüm özellikleri fazlasıyla bünyesinde barındıran, satılık emlak veya kiralık emlak satışlarınızda faydalanabileceğiniz profesyonel bir emlakçı sitesiyiz” diye belirtti.
Tüm satılık ve kiralık daire, işyeri, arsa, konut gibi portföylerin internet üzerinden sunumunda Emlak Sitesi Paketi’nin maksimum fayda sağladığını ifade eden Baysel, bir emlak firmasının, emlak sitesinde olması gereken tüm özelliklerinin site içerisinde barındırıldığını söyledi.

EMLAK FİRMALARININ PRESTİJİNİ ARTTIRAN YAZILIM
Baysel, “Emlak Sitesi’ni hazırlarken, profesyonel ve hatasız yazılımın yanı sıra işlevsel ve görsel olarak da firmanızın prestijini artıracak görünümde olmasına dikkat ediyoruz. Bir anlamda sadece iyi bir hazır emlakçı sitesi yazılımı ya da görsel bir tasarım değil, sizin için her ikisini de tek bir emlak sitesinde birleştirerek site ziyaretçilerinin firmanız hakkınızdaki ilk izlenimlerinin olumlu düşünceler oluşturmasında büyük bir rol oynayan web sitenizin etkileyici bir görünümde olmasını sağlıyoruz” diye konuştu.
60 emlak firmasının Emlak Sitesi Paketi’ni kullandığını belirten Baysel, “Kullanımlar doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçları sürekli geliştirerek düzenliyoruz. Bu sayede, hazır emlak sitesi yazılımını sürekli geliştirerek, kullanışlı ve emlak satışına yönelik bir emlak sitesi sunma imkanı bulabildik” diyerek sözlerine son verdi. 

GALATA

Yukarı