14 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Tesis Yönetimi

Golf bina yönetimi hizmet ve faaliyetlerinde ‘önce insan’ diyor

Golf bina yönetimiolarak bu sektördeki tecrübemizi ve hizmet ağımızı kaliteli ve işlevsel bir şekilde sunarak müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak için; 25 yıllık deneyimimiz, teknoloji, bilgi ile birlikte sürekli gelişen ve büyüyen kadromuz, artan ekipmanımız ile müşterilerimize hizmeti artırıyoruz.

Golf bina yönetimimüşterilerinin talep ve istekleri ile çağdaş ve ileri bir düzeyi yakalarken,

Profesyonelliği her zaman ön planda tutarak;
Mülkü bir yatırım aracı görerek, bunun bilinci ile hizmet verdiği projelerin değerini her zaman ve en iyi şekilde korumuş ve bu değeri en yüksek seviyeye çıkarmak için gereğini yapmaya özen göstermiştir.
Golf bina yönetimi her koşulda ve her zaman gelecek için bir planın olmasını, mülkün değerinin korunmasında esas olarak görür.

Şeffaf olmayı gözeterek;
Golf bina yönetimi
her kat kullanıcısı ve kat malikinin, her zaman ve her durumda net bir şekilde izleyebileceği bir hizmet davranışını sürekli kılar. Hizmet alanın kararlara katılımı, hizmetin kalitesini belirler.

Planlı ve programlı çalışarak;
Golf bina yönetimi hizmetlerini sunarken, kanun ve yönetmeliklerin çerçevesinde kalır ve değişen mevzuatı sürekli izler.

Güvenli hizmet vermek çabası ile;
Golf bina yönetimi, hizmetlerini profesyonel ve denenmiş kadrolarla, doğal şekilde ve zamanında denetleyerek sürdürür.

Şirketimiz tüm bu işleri yaparken, tüm çalışanlarımızın benliğine işlemiş olan “ÖNCE İNSAN” ilkesinden asla taviz vermeyiz.