Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ANFAŞ Fuarı kapılarını açmak için gün sayıyor

16.11.2016 - 18:02

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa'nın büyük fuarları arasında olan 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ANFAŞ, 18 Ocak 2017 tarihinde kapılarını Antalya Expo ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine açacak.

ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ANFAŞ’ın yeni binasında hizmetlerine devam edeceğini söyleyerek, “Yenilenen yapısı ile ANFAŞ, katılımcılara ve ziyaretçilere sergi alanı ve bir tanesi bin kişilik olmak üzere 15 salondan oluşan kongre salonları ve bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile hizmet veriyor olacak” dedi. 
Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa'nın büyük fuarları arasında yer alan 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ANFAŞ’ın 18 Ocak 2017 tarihinde kapılarını Antalya Expo ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine açacağını belirten Özer, “TUROFED - Türkiye Otelciler Federasyonu, TUSİD -  Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği,  AKTOB -  Akdeniz Turistik Otelciler İşletmeciler Birliği, BAİB - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve BAKA -  Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı destekleri ile organize edilecek fuarı, tüm Türkiye’nin yanı sıra, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, İsrail, İran Hindistan, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan'ın da aralarında bulunduğu 60 ülkeden yüzlerce sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor” diye konuştu.

TİCARET ODAKLI FUAR; ANFAŞ
Özer, sözlerine şöyle devam etti: “Otel ve ağırlama tesis profesyonelleri, proje ve taahhüt firmaları, mimarlar, restoran, kafe ve pastane işletmecilerini 40 bin metrekare kapalı alanda bir araya getirecek olan fuar, aynı zamanda eş zamanlı düzenlenecek olan kongre, konferans, panel ve seminerlerle sektör duayenleri, akademisyenler ile kamu ve özel sektörü tek bir çatı altında buluşturacak. 2,5 milyar dolar ihracat hacmine sahip olan sektörün ticaret odaklı fuarı için geri sayım başladı. Fuar, yenilikçi içerikleri ile otelcilik ve yiyecek içecek dünyasına yön vermek için ziyaretçilerini bekliyor. Bünyesindeki sıra dışı etkinlikleri ve farklı sunumuyla sektörün en kapsamlı fuarı olan 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ANFAŞ, 18-21 Ocak 2017 tarihlerinde misafirlerini ağırlayacak.” 
Sektörün En Kapsamlı Fuarı ve Konferansları 
ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı ve Konferansları, Antalya’da her sene olduğu gibi bu sene de otel, restoran sahiplerinden yöneticilerine, pasta şefleri, satın alma müdürleri, barmen ve baristalara kadar 20 binden fazla sektör profesyonelini bir araya getirmeyi hedefliyor. Etkinliğin amacı en geniş network ağını oluşturmak ve katılımcılarına daha fazla iş imkanı sunmak.
 

yurtiçi

Yukarı