Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

DEMOKRASİ İÇİN HEP BİRLİKTEYİZ!

20.07.2017 - 15:35

Tarihimizin en karanlık gecelerinden biri 15 Temmuz darbe girişimi... Dünyanın en büyük 18. ekonomisi ve yükselen gücü Türkiye’de kalkışılan bu girişim, ülkenin siyasi istikrarının yanı sıra kalkınma hedefleri ve ekonomik potansiyelini de hedef aldı.  Hiçbir darbe ile kıyaslanmayacak bu girişime Türk halkının duruşu ise ilk andan itibaren sağlamdı. Yapılması gereken bu sağlam duruşu sürekli kılmak, yatırıma ve istihdama hız kesmeden devam etmemiz olacaktı ve o şekilde de oldu. 
Devletimizin iş dünyasının önünü açacak tüm düzenlemeleri uygulamaya koyması, yatırımcıların Türkiye’ye güvenerek yatırımlarına devam etme kararı alması, gerek devlet gerekse özel kurumların daha fazla çaba ve gayret göstererek çalışması ve üretmesi Türk ekonomisini daha da güçlendirdi.
Güçlü Türkiye’ye adeta ışık tutan bu kara gecenin üstünden ise tam bir yıl geçti.  15 Temmuz’un yıldönümü münasebetiyle bizler de dergimizde “Demokrasi Nöbeti” başlığı adı altında bir bölüm oluşturmak ve bu kara geceyi unutturmamak istedik. 
Demokrasimiz için hep birlikte, tek yüreğiz…

GALATA

Yukarı