Ana içeriğe atla

FFF

GLORIA JEAN’S COFFEES YENİ MAĞAZALARLA BÜYÜYOR

10.04.2019 - 13:56

TÜRKİYE PAZARINA GİREN İLK GURME KAHVE MARKASI OLAN GLORIA JEAN’S COFFEES, ZİNCİRİNE YENİ HALKALAR EKLİYOR. GLORIA JEAN’S COFFEES, İSTANBUL’DA 5, ANKARA, İZMİR VE TRABZON’DA BİRER OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 YENİ ŞUBE DAHA AÇMAYA HAZIRLANIYOR.

Gloria Jean’s Coffees International’ın master franchise ortağı Grup DNC, zincirine yeni halkalar eklemeye hazırlanıyor. Gloria Jean’s Coffees, İstanbul’daki 29. şubesini 6 Nisan Cumartesi günü Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda açacak. Bunun dışında İstanbul Havalimanı’nda şu an 3 mağazayla hizmet veren Gloria Jean’s Coffees, buradaki 4. şubesini de yine 6 Nisan’da açmaya hazırlanıyor. Gloria Jean’s Coffees, çok yakın zamanda Ankara’da yeni açılan AnkaPark (Wonderland Euroasia), İzmir Alsancak ve Trabzon Forum AVM’de de hizmet vermeye başlayacak. 

7 YILDA 25 İLDE 70 LOKASYON 
Avustralyalı kahve zincirini sıfır mağazayla alan ve konsepti yeni baştan yaratan Gloria Jean’s Coffees’in Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler, mağazalaşma çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: “Beşiktaş Barbaros Bulvarı, İstanbul Havalimanı, Ankara’da yeni açılan tema park AnkaPark, İzmir Alsancak ve Trabzon Forum AVM ile mağaza zinciri sayımızı artırarak büyümeye devam etmek istiyoruz. 2019 büyüme hedefleri doğrultusunda yılsonuna kadar 90 mağazaya ulaşacağız. Geride bıraktığımız 7 yılda 25 ilde 70 lokasyonda yeni mağazalar açarak markayı sevenleriyle buluşturduk. İstanbul’dan Van’a, İzmir’den Diyarbakır’a kadar Türkiye’nin her bölgesinde şubemiz yer alıyor. 2019’da ise 20 yeni mağaza daha açacağız. Bünyemizde şu anda 700 kişi çalışıyor. Yeni mağazalarla istihdama da katkı sağlamayı hedefliyoruz.” 

KAHVE KOKUSU YAYMAYA DEVAM EDECEĞİZ 
Kahve kalitesi, farklı espresso ve süt hazırlama tekniğiyle eşsiz kahve deneyimi sunarak 70 noktada hizmet veren Gloria Jean’s Coffees, 2018’de 19 yeni şube açtı. Bu sayıyı, 2020’den önce 90’a yükseltmeyi planladıklarını belirten Dinçerler, “2019’da 2018’e göre cirolarımızı yüzde 20-25 arasında artırdık. 2020’ye doğru giderken bu ivmenin aynı şekilde devam etmesini ve 90 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Bu yıl önce şube açmadığımız 5 tane şehirde hizmet vermek istiyoruz.” dedi. 
Yılda 70 ton kahvenin tüketildiği Gloria Jean’s Coffees’te, kahve haricinde çikolata, cheesecake, patisserie ürünleri ve organik ekmeklerden sandviç çeşitleri de bulunuyor. 

arf

Yukarı