Ana içeriğe atla

aaa

GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMAYIZ

12.04.2018 - 09:46

Denge Elektronik Genel Müdürü Nurettin Erzurum: “Son yıllarda en fazla x-ray cihazı ve kapı dedektörü satışı yapan öncü ve lider firmayız.” 

Güvenlik sistemleri sektörünün öncü ve lider firmalarından Denge Elektronik’in Genel Müdürü Nurettin Erzurum, ürün ve hizmetleriyle ilgili sorularımızı cevaplandırdı.  

Öncelikle ‘Güvenlik Hayattır’ sloganınızı biraz açar mısınız? 
İnsan hayatının her geçen gün daha da kıymetlendiği bir dünyada yaşıyoruz. Güvenlik ve haberleşme ihtiyacı, tarih boyunca en önemli ihtiyaçlardan biri. Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri, 1998’de bu ihtiyacın farkındalığıyla kuruldu. Bu düşünceden hareketle ‘Güvenlik Hayattır’ diyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren teknolojik gelişmeleri takip etmek, ürün tasarım ve uygulamalarımızla hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların organizasyon kalitesine katma değer sağlamak en önemli prensibimiz. Biraz da bu anlayışın etkisiyle olacak ki 20 yıllık tecrübemizle bugün kendi üretimimiz x-ray cihazları, metal kapı dedektörleriyle, bariyer sistemleri ve telsiz teknolojileriyle güvenlik sistemleri sektöründe son yılların en fazla x-ray cihazı ve kapı dedektörü satışı yapan öncü ve lider firması konumundayız.

Güvenlik teknolojileriyle ilgili ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?
Güvenlik teknolojileri hizmetlerimizin temelini x-ray cihazları, metal kapı dedektörleri, araç altı görüntüleme sistemleri ve akordiyon bariyer sistemleri oluşturuyor. Bunların yanında el dedektörü, tır tarama sistemleri ve bölgesel tarama yapan ileri teknolojideki Ferro Magnetic dedektörlerimiz de hizmetlerimiz arasında. En yeni teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Türkiye sathına yayılmış bayi ağımız ve geniş teknik destek ekibimizle müşteri ve iş ortaklarımıza hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz. Güvenlik ve haberleşme teknolojileri sürekli takip edilmesi gereken bir alan. Bu alandaki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. 

Haberleşme teknolojileriyle ilgili ürünleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Haberleşme teknolojilerinde Digital DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini müşterilerimize haberleşme çözümü olarak sunuyoruz. Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere metro ve demiryolları işletmeleri, havaalanları, maden firmaları, enerji üretim tesisleri, kent güvenliğiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşları için her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Gerek güvenlik gerekse haberleşme teknolojilerinde en çok tercih edilen ürünleriniz hangisi?
En çok rağbet gören x-ray cihazlarımız; yüksek çözünürlük ve tarama özelliğiyle dikkat çeken PowerGuard PG 5030 A Plus ve PowerGuard PG 6040 Plus modellerimizdir. Yeni ürünümüz PG 5030 A Plus’ı şık tasarımı ve üst düzey tarayıcı özelliğiyle 2017 sonunda kullanıcıların beğenisine sunduk. Otomatik patlayıcı tespit özelliği, ileri düzeyde görüntü işleme teknolojisi, uzaktan bağlantı metoduyla arıza tespiti ve cihazların kontrolüne müsaade edebilen yeni yazılım teknolojisiyle, bu seri ürünlerin 2018’de de çok talep göreceğine inanmaktayız. Metal Kapı Dedektörü segmentinde PowerGuard PG 4000 Plus, portatif kapı dedektörümüz PG 555 Plus ve 180 derece alan taraması yapabilen Ferro Magnetic dedektör sistemleri en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Haberleşme telsiz teknolojilerinde ise Motorola ve Hytra en çok tercih edilen markalarımız.

Kiralama hizmetlerinizden bahseder misiniz?
Kiralama,  Denge Elektronik için önemli bir hizmet kolu. Ülkemizde yüksek güvenlik gerektiren ulusal ve uluslararası üst düzey organizasyonlarda ilk tercih edilen firma olma gururunu her zaman yaşamaktayız. G20 Liderler Zirvesi, Dünya İnsani Zirvesi, NATO Zirvesi, Samsun ve Mersin Olimpiyatları gibi Türkiye’nin ev sahipliğini üstlendiği tüm büyük organizasyonlar bize emanet edildi. Ülkemiz adına gurur duyuyoruz.

YENİ BİNAMIZI AÇACAĞIZ
2018 ile ilgili hedef ve beklentileriniz neler?  

Ülkemizin içerisinde bulunduğu ortam, ekonomik veriler ve terör olayları 2018’in zor geçeceğini gösteriyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen güvenlik sektörü için 2018’in bir büyüme yılı ve daha fazla teknolojik yatırımların öne çıkacağı bir dönem olacağını düşünüyorum. Denge Elektronik, 2018’e yeni ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla hazır. Yeni yatırım ve büyüme planlarımız çerçevesinde, Ataşehir’de yeni satın aldığımız Genel Müdürlük binamızın açılışını 20. kuruluş yıldönümümüz olan 12 Mayıs 2018’de yapacağız. Bu haberi derginiz vasıtasıyla tüm değerli müşteri ve dostlarımıza duyurmanın heyecanını yaşamaktayız. Mayıstan itibaren Ataşehir Genel Müdürlük Binası ve Perpa Ticaret Merkezi’nde Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü olarak iki farklı adreste faaliyetlerimize devam edeceğiz.

arf

Yukarı