Ana içeriğe atla

aaa

HUN GÜVENLİK HUZUR, GÜVEN, DİSİPLİN VE KALİTE DEMEKTİR

12.04.2018 - 09:43

Hun Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, uzman yönetim kadrosu ve yüzlerce çalışanıyla müşteri odaklı hareket ederek ve farklı hizmet anlayışını ‘Huzur, Güven, Disiplin ve Kalite’ sloganıyla sürdürerek hızla büyüyor.

Hun Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, uzman yönetim kadrosu ve yüzlerce çalışanıyla 10 yıldır hizmet veriyor. Müşteri odaklı, çağın gereksinimlerine göre sürekli gelişen, kendine özgü farklı hizmet anlayışını ‘Huzur Güven Disiplin ve Kalite’ sloganıyla sürdüren Hun Güvenlik, önemli başarılara imza atarak sektörde hızla büyüyor.
Uzman kadrolarıyla müşteri memnuniyetini kusursuz biçimde sağlamak amacıyla disiplin ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermediklerini belirten Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bakmaz, “Bu anlayışla insana yatırım yapıyor, geleceğimizin teminatı genç kuşaklara imkan sağlıyor, gençlerin heyecanı ve coşkusuyla dinamizmimizi artırıyoruz.” diyor.
Bu anlayışın başarıya ulaştığını ifade eden Bakmaz, “Bugün Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri gerçekten de genç ve dinamik bir yapıya kavuştu. Şirket bu yapısıyla personelden fiziki güvenliğe, site ve özel konutlardan AVM güvenliğine, VIP güvenlikten fabrika güvenliğine kadar birçok alanda başarıyla hizmet vermektedir.” şeklinde konuşuyor.
Şirketin en önemli prensibinin müşteri memnuniyeti olduğunu ve bunun da en büyük referansları olduğunu söyleyen Hakan Bakmaz, “Müşteri ve kurum arasındaki ikili ilişkilerde karşılıklı güvenin tesis edilmesi önemli. Verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini esas aldığımız için karşılıklı güveni çok kolay bir şekilde tesis ediyoruz.” diyor.  

GÜVENLİK, VAZGEÇİLMEZ BİR İHTİYAÇTIR
Özel güvenlik hizmetlerinin tarihinin 18. Yüzyıl’a kadar uzandığını belirten Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bakmaz, sektörün tarihiyle ilgili şu bilgileri veriyor: “Özel güvenlik, bir şirket yapısıyla ilk kez 1934’te Avrupa’da hayata geçmiştir. Türkiye’de ise çağdaş özel güvenlik anlayışının temeli 1981’de atılmıştır. Özel Güvenlik; yaşam hakkı, mülkiyet, zilyetlik ve işletme yönetimi haklarının saldırıya uğramaması ile görevlidir. Ülkemizde özel güvenlik personelin sayısı neredeyse kolluk kuvvetlerinin sayısına ulaşmıştır.” 
Hakan Bakmaz, şöyle devam ediyor: “Modern çağda özel güvenlik vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Bunun bir nedeni, modern çağın beraberinde getirdiği ekonomik büyüme, şehirleşme ve tesisleşmeyle yaşama hakkı ve mülkiyetin korunmasına duyulan ihtiyaçtır. Diğer bir nedeni ise suç oranının giderek artmasıdır. Modern çağın en büyük suç unsuru olan terör tehdidi ise bir diğer nedendir. Bu nedenle vatandaşlarımızın huzur içinde yaşamaları, mülkleri ve çalışma alanlarının korunması yıllar geçtikçe kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özel güvenlik, insan hayatının korunmasında en ufak bir hatayı kaldırmayan ve telafisi mümkün olmayan çok hassas bir meslektir. Sorumluluğun bilincinde olan Hun Özel Güvenlik, büyük bir özveri ve çalışma azmiyle bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmaları, bundan sonra da devam ettirecektir. Bizimle güvendesiniz.”

arf

Yukarı