Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Kale Kilit teknolojik ürünlerini Anfaş Fuarı’nda tanıttı

13.02.2018 - 11:11

Otellerde ve turistik tesislerde en çok tercih edilen marka olan Kale Kilit, Anfaş Otel Ekipmanları Fuarı’nda teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerini tanıttı.

Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürünler ve hizmetler sunan Kale Kilit, bu yıl 29. kez düzenlenen Anfaş Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (Anfaş Otel Ekipmanları Fuarı) teknolojik özellikleriyle öne çıkan ürün gamını sergiledi. Turizm otelcilik sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen fuarda Kale Kilit, yeni nesil teknolojileri güvenlik sistemlerine entegre ettiği inovatif ürünleriyle büyük beğeni topladı. 

OTELCİLİK SEKTÖRÜNÜN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ MARKA
Otelcilik sektörünün en çok tercih ettiği marka olma özelliğini taşıyan Kale Kilit fuarda; lüks seri kartlı ve şifreli kilit serisi, elektronik dijital kasaları, şık tasarımlı elektronik kilitlerden oluşan modern serisi, dijital şifreli kasa, dokunmatik şifreli kilit, elektromanyetik kilit, kabin kilitleri, cam aksesuar, uzaktan kumanda, parmak okuyucu ve elektronik cam kapı kilidi gibi ürünlerini tanıttı.

HER İKİ OTELDEN BİRİNDE KALE ELEKTRONİK KARTLI KİLİT KULLANILIYOR
Paydaşlarına hem ulusal hem de uluslararası bir ticaret platformu sunan Anfaş Otel Ekipmanları Fuarı’nda gördükleri büyük ilgiden memnun olduklarını ifade eden Kale Kilit yetkilileri şöyle konuştu:  “Türkiye’de lüks segmentteki otellerin her ikisinden birinde, Kale Elektronik Kartlı Kilitler kullanılıyor. Otellere özel akıllı kilit uygulamalarımız, 365 gün 7/24 kesintisiz sunduğumuz hizmetimiz, şık tasarımlarımız ve teknolojik donanımımızla fark yaratarak kullanıcılarımızdan tam not alıyoruz. Özellikle otellere ve ofislere sunduğumuz üst düzey kontrol ve konfor sağlayan geniş ürün gamımızla, kullanıcılarımıza yönetilebilirlikle beraber, raporlama özelliği de sunuyoruz. Yeni yatırımlarımız, inovatif ürünlerimiz ve hizmet kalitemizle sektörün en önemli oyuncusu olmanın ve kullanıcılarımıza ‘güven’ vermenin gururunu yaşıyoruz.” 

GALATA

Yukarı