Ana içeriğe atla

aaa

MUTLU MÜŞTERİ ODAKLI BİR TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ

12.04.2018 - 09:35

Art Sistem Genel Müdürü Serkan Kekik: “Müşterilerine doğru çözümlerle ulaşan, mutlu çalışan ve mutlu müşteri odaklı bir teknoloji şirketiyiz.”

Konusunda uzmanlaşmış üretici, ithalatçı, dağıtıcı, e-ticaret ve sistem entegratör şirketleri ile müşterilerine IT ve Güvenlik Sistemleri Çözümleri sunan Art Sistem’in Genel Müdürü Serkan Kekik ile hizmetlerini, ürünlerini ve hedeflerini konuştuk.  

Şirketinizin genel profilinden bahsedebilir misiniz?
Art Sistem Şirketler Grubu, 2004’te kuruldu. Konusunda uzmanlaşmış üretici, ithalatçı, dağıtıcı, e-ticaret (B2C) ve sistem entegratör şirketleri ile müşterilerimize IT ve Güvenlik Sistemleri Çözümleri sunuyoruz. Müşterilerine doğru çözümlerle ulaşan, mutlu çalışan ve mutlu müşteri odaklı bir teknoloji şirketiyiz. Şu anda her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurabilen ve her gün kendini güncelleyen bir yapıya sahibiz.

Hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Dünyanın bir numaraları markalarına distribütör ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz gibi, kendimize ait markalarımızla da sektörde tanınmak adına önemli bir yerimiz olduğunu düşünüyoruz. Bayi odaklı yapımız, ürün ve çözümlerin kullanıcılara ulaşmasında en büyük etkendir. 

Ürünleriniz ilgili bilgi verebilir misiniz?
Art Sistem, IT ( PC, network ve iletişim sistemleri) ve Güvenlik Sistemleri başta olmak üzere tüm zayıf akım çözümlerimizle tüm sektörlerdeki kurum ve kuruluşlara hizmet verdiğimiz gibi özel projelerde ürün çözümleri sağlıyoruz.

Müşterileriniz neden Art Sistemi tercih etmeli? Farklı yönleriniz neler?
Biz daha önce de bahsettiğim gibi her gün kendini güncelleyen bir firmayız. Bu doğrultuda hizmet sunduğumuz bayilerimizi de aynı şekilde güncel tutabilmek adına özellikle ürün ve çözüm desteği konusuna çok önem veriyoruz. Bayilerimiz, fiyat odaklı olmayan çözüme dayalı çalışma şeklimizle, son kullanıcılarla daha hızlı temasa geçebilmekte. 

Bayilik veriyor musunuz? Veriyorsanız şartlarınız neler? 
Evet, firmamız bünyesinde bulunan ürünlerin tamamı için bayilik sistemimiz mevcut. Bizimle çalışan veya çalışmak isteyen bayilerimizin her geçen gün yenilenen IT sektörü hakkında deneyimli olması ve kendini geliştirebilir yapıda olması bizim için çok önemli. 

2018 ile ilgili hedefleriniz ve projeleriniz neler?
2018 bizim için oldukça hızlı başladı. Hedeflerimiz arasında yeni ürünler ve çözümleri sistemlerimize dahil etmek, çeşitli organizasyonlarla bayilerimize eğitim sağlamak var. Ayrıca, bayilerimizle birlikte proje kanadımıza daha fazla önem vererek kullanıcı dostu ve akıllı sistemler geliştirmeyi hedeflediğimizi söyleyebilirim. Bu konuda IOT (nesnelerin interneti) kavramını daha ön plana çıkaracağız.

arf

Yukarı