Ana içeriğe atla

aaa

REKABETÇİ FİYATLARLA KESİN ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

12.04.2018 - 09:37

Han Elektronik Genel Müdürü Hakan Kasap, sektörün profesyonellerinin taleplerine istinaden getirtilen ailenin yeni üyesi HDPRO’nun rekabetçi fiyatı ve ürün kalitesiyle öne çıktığını söylüyor.

17 yıldır Türkiye’nin güvenlik çözümü olmayı sürdüren bir firma Han Elektronik. Genel Müdür Hakan Kasap ile firmayı, ürünlerini ve distribütörlüğünü yeni aldıkları HDPRO’yu konuştuk.

Öncelikle firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz? Ne zaman kuruldu? hedefleriniz neler?
Han Elektronik olarak 2001’den beri giriş, orta ve üst segment ürün gamıyla 2 bini aşkın bayi ağı ve seçkin ana dağıtıcılarımızla Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Satış, pazarlama, teknik servis, proje destek, Ar-Ge gibi alanlarda profesyonel  ekibimiz ve  çözüm ortaklarımızla 17 yıldır Türkiye’nin güvenlik çözümü olmayı sürdürmekteyiz. Yıllardır SPY ve AVerDigi,  2016 yılı itibarıyla da Milesight  ürünlerinin tek distribütörlüğünü ve Türkiye ofisi görevini yürütmekteyiz. Genişleyen ürün portföyümüze bu yıl alanında bir dünya devi olan Honeywell yangın ihbar sistemlerini ekleyerek sektörümüze yön vermeye devam ediyoruz.

Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında genel bilgi verebilir misiniz?
AHD ve IP sistemler, plaka tanıma sistemleri, fiber optik ve kablosuz çözümler, gelişmiş VMS yazılımları, bariyer sistemleri, kabinetler, alarm ve yangın sistemleriyle bayilerimizin tüm ihtiyaçlarını sağlamaktayız. Profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis hizmeti vermekte, Gülen Yüz projemizle garantisi bitmiş ürünlerin ücretsiz onarımını yapmaktayız. Ayrıca güvenlik sektöründe geniş fiyat aralığında giriş, orta ve üst seviye geniş ürün yelpazesi ve güçlü stoklama kabiliyetimizle her türlü işletmeye çözüm sunmaktayız. Ayrıca televizyon ve medya kuruluşlarına halkımızı bilinçlendirmek amaçlı sektörel yatırımlar gerçekleştirmekteyiz. Uzman proje danışmanlarımız ve müşteri temsilcilerimizle her türlü desteği vermekteyiz.

HACKLENMEYE KARŞI GÜVENLİ
Distribütörlüğünü yeni aldığınız HDPRO hakkında bilgi verebilir misiniz?

HDPRO, ailemizin yeni üyesi. Sektörümüzün profesyonelleri ve seçkin proje firmalarının taleplerine istinaden getirtildi. Rekabetçi fiyatı, ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin hizmetinde. Özel tasarım analog HD kamera, analog kayıt cihazları, IP kamera ve NVR kayıt cihazlarıyla iddialı bir marka.

HDPRO’nun avantajları nelerdir?
Öncelikle IP ve AHD ürün grubunda yüzde 100 uyumla çalışıyor. Tek bir CMS yazılımı ile DVR ve NVR kayıt cihazlarını yönetebiliyorsunuz. Ayrıca HDD gruplama, akıllı video analiz desteği, H265 video sıkıştırma formatı, poe ve ses desteği, AHD ve IP tarafında tek uygulama ile HD PRO mobil desteği, hacklenmeye karşı 3 ayrı korumalı şifre güvenliği ve inanılmaz rekabetçi fiyatıyla firmalarımıza projelerinde kesin çözümler sunuyoruz.

Diğer distribütörlüklerinizle ilgili bilgi alabilir miyiz?  
CCTV tarafında 17 yılı aşkın süredir tescilli markalarımız AHD ve SPY ile çözümler sunmaktayız. 10 yılı aşkın süredir satışını yaptığımız AverDiGi markamız bayilerimizin gözde ürünlerinden biri. Ayrıca, 2016’dan beri Türkiye tek distribütörlüğünü yaptığımız Milesight markamızla var olan binlerce referansımıza pek çok kurum, kuruluş, hastane, askeriye, emniyet, toplu konut gibi pek çok iyi referanslar ekledik. 

arf

Yukarı