Ana içeriğe atla

aaa

TEPE SAVUNMA’YA ‘BAŞARI’ VE ‘SADAKAT’ ÖDÜLÜ

30.03.2018 - 15:53

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri AŞ çalışanları, Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği tarafından düzenlenen Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülleri’nde ‘Başarı’ ve ‘Sadakat’ kategorilerinde ödüle layık görüldü. 

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri AŞ çalışanları, Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği (GÜSOD) tarafından düzenlenen Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülleri’nde ‘Başarı’ ve ‘Sadakat’ kategorilerinde ödüle layık görüldü.

 

Isparta Şehir Hastanesi’nde görev yapan Tepe Savunma ve Güvenlik çalışanı  özel güvenlik görevlisi İbrahim Erdoğan, dikkati sayesinde bir uyuşturucu kullanıcısının yakalanmasını sağladığı için Başarı Ödülleri kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

 

Hakkında herhangi bir ihbar ve kınama olmadan 23 yıldır Tepe ailesinde çalışan özel güvenlik görevlisi İsmail Tanrıseven ise ‘Sadakat’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

 

Başarı Ödülü’nü kazanan İbrahim Erdoğan, kendisine ödül getiren olayı şöyle anlattı: “Denetimli serbestlik bürosuna kontrol amaçlı gelen şahsın üzerindeki düzenek dikkatimi çekti. Tuvalette uyuşturucu madde kullanmaya çalıştığı esnada yakalayarak şahsın Isparta Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edilmesini sağladım.”

Tepe Güvenlik

 

arf

Yukarı