Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

YANGINA KARŞI DEKA MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİYLE GÜVENDESİNİZ

17.12.2020 - 17:16

Yangın güvenlik sistemleri alanında tecrübesi ve profesyonel çözümleriyle ses getiren Deka Mühendislik, hem yurtiçi hem de yurtdışında önemli projelere imza atan global bir firma. Kurdukları sistemlerle yangın riskini bertaraf edip can ve mal kaybının önüne geçtiklerini belirten Deka Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Özdemir Erkantar ile hizmetlerini konuştuk.

Deka Mühendislik’in hizmetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

2004 yılında yangın güvenlik sektöründe faaliyete başladık. Bugün gerek yangın söndürme sistemleri gerekse mekanik sistem çözümlerinde yurtiçinde ve yurtdışında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Deka Mühendislik olarak İspanya, İngiltere, İtalya, Hindistan, Amerika, Danimarka, Çin, Almanya, Lüksemburg, Fransa, Portekiz gibi ülkeler ile ithalat yapan; Kırgızistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Irak, Sudan, Libya, İran, Avusturya, Ürdün, Türkmenistan başta olmak üzere birçok ülkeyle ihracat yapan, malzeme satışı ve sistem kurulumu yapan global, kurumsal bir firmayız.

Ayrıca, Organize Sanayi Bölgeleri’ndeki firmalara ve özel kurumlara İtfaiye Amirlikleri ile birlikte yerel yönetmelik, ulusal ve uluslararası standartlara uygun yangın eğitimleri vermekle birlikte yangın testleri yaparak firmaların yangın güvenliğindeki durumlarının belirlenmesinde, ihtiyaçlarının tespitinde, uygulama planlamalarının oluşturulmasında destek olmaktayız. Deka Mühendislik olarak ISO 14001 Çevre Yönetim Standardı, ISO 9001 Türkak Onaylı Kalite Yönetim Standardı, OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi Standardı sertifikalarına ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahibiz.

Sektöre yön veren başarılı sistem çözümleri; danışmanlık ve projelendirme hizmetleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri, yangın söndürme sistemleri, yangın önleyici tedbirlerin alınması ve periyodik bakımların yapılması uygulamaları ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde sektörde haklı bir saygınlık ve güven kazandık. Ülke ekonomimizin can damarları olan fabrikalarımızın yangına karşı hazırlıklı olmaları, olası bir yangın riskini sahip oldukları sistemler ile bertaraf edip can ve mal kaybı olmaksızın üretime devam etmeleri önceliğimizdir.

HİZMETLERİMİZ:

Mekanik Tesisat; basınçlı hava tesisatı, buhar tesisatı, elektrik ve mekanik taahhüt, endüstriyel proses tesisatı, güneş enerjisi, havalandırma tesisatı, iklimlendirme sistemleri, ısıtma tesisatı, buhar tesisleri, kızgın sulu sistemler, sıcak sulu sistemler, LPG ve doğalgaz tesisatı, otomasyon ve otomatik kontrol sistemleri, sıhhi tesisat, soğutma tesisatı.

Yangın tesisatı; FM 200 gazlı otomatik yangın söndürme sistemi, CO2 gazlı otomatik yangın söndürme sistemi, Novec 1230 gazlı otomatik yangın söndürme sistemi, Nytrargon gazlı otomatik yangın söndürme sistemi, aerosol otomatik yangın söndürme sistemi, pano içi otomatik yangın söndürme sistemi, davlumbaz otomatik yangın söndürme sistemi, köpüklü otomatik yangın söndürme sistemi, sprinkler otomatik yangın söndürme sistemi, watermist (su sisi) sistemi, yangın pompası, hidrant sistemi, yangın dolabı, yangın algılama ve ihbar sistemi, yangınla mücadele malzemeleri, oda sızdırmazlık testi ve uygulamaları, proje ve danışmanlık hizmeti.

2021’e ilişkin büyüme ve yatırım hedefleriniz nelerdir?

2021 yılında oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda; daha çevreci, ekonomik, güncel ve müşteri faydasını öne çıkaracak projelerimiz olacaktır. Ayrıca büyüme politikamız ile teknik ve beyaz yaka kadromuzu genişletiyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi planlıyoruz.

GALATA

Yukarı