Ana içeriğe atla


BANNER

Bilişim & Yazılım

KOBİ’LERİN UYGULAMASI GEREKEN 8 SİBER GÜVENLİK ADIMI

25.03.2020 - 10:30

IT güvenliğine yıllık 1000 dolardan daha az harcama yapıldığı düşünülen KOBİ’lerin karşılaştığı saldırılar, büyük şirketlerden farklı olmuyor. KOBİ’lerde siber güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiğine dikkat çeken Komtera Teknoloji Kanal Satış Direktörü Gürsel Tursun, siber güvenlik alanında KOBİ’lerin uygulaması gereken 8 önemli adımı sıralıyor.

ENDÜSTRİNİN LİDERİ TÜRKİYE

11.03.2020 - 11:27

Rockwell Automation Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Bölge Direktörü Sebastien Grau: “ Türkiye otomotiv, lastik, yiyecek ve içecek alanlarında lider bir konumda.”

CaniasERP KÜRESEL PAZARDA ETKİNLİĞİNİ ARTTIRDI

11.03.2020 - 11:23

IAS Genel Müdürü Gözde Erdinç ile kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarının firmalara kazandırdığı avantajları konuştuk. Türkiye’de ERP sektörünün gidişatından da bahseden Erdinç, bu konuda bilincin hızla arttığını, IAS olarak bu yönde çalışmalar yürüttüklerini söylüyor. caniasERP’nin, farklı ülkelerde yürütülen projeler sayesinde sürekli geliştiğini ifade eden Erdinç, küresel pazarda emin adımlarla yol aldıklarını vurguluyor.

ERP YAZILIMLARINI BULUT TEKNOLOJİSİYLE KOBİ’LERİN HİZMETİNE SUNUYORUZ

11.03.2020 - 11:19

DİA Yazılım Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Suha Onay: “Diğer yazılımlardan farklı olarak ERP yazılımlarını ‘bulut’ teknolojisiyle KOBİ’lerin beğenisine sunuyoruz. Böylece işletmeler hem ERP altyapı maliyetlerini azaltıyor hem verilerini güvenle koruyor hem de firmalarını bulut teknolojisi ile her yerden yönetebiliyorlar.”

CPM’DEN SEKTÖREL ÇÖZÜMLERDE TEKNOLOJİK İNOVASYON ATAĞI

11.03.2020 - 11:12

CPM Yazılım, aksesuar üretimi yapan fabrikaların iş süreçlerini en az maliyetle yürütebilmeleri için harekete geçti. Sundukları Aksesuar Çözümü’nün önemine vurgu yapan CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, “CPM Yazılım olarak firmaların ihtiyacı olan tüm bilgi akışına ve raporlamalarına doğru ve hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak ürün yelpazesi sunuyoruz.” diyor.

YILDA 100 MİLYON KART ÜRETİYORUZ

17.02.2020 - 11:30

Kozkart Satış ve Pazarlama Müdürü  Ercüment Germenli: “Temaslı/ temassız, manyetik bantlı, fotoğraf ve bilgi yazılımlı PVC ve türevi kartların üretimini yapmaktayız.”

DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE AKILLI DONANIM FARKI

17.02.2020 - 11:21

Dijital dönüşüm sürecinde seçilen donanımların önemini ve kurumların kendilerine nasıl avantaj sağlayabileceklerini Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu aktardı. 

Subscribe to Bilişim & Yazılım

arf

Yukarı