Ana içeriğe atla

itt

Bilişim & Yazılım

DİJİTAL DÖNÜŞÜM İLE RAKİPLERİN BİR ADIM ÖNÜNDESİNİZ

16.08.2018 - 12:03

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN ŞİRKETLERİN OPERASYONEL MALİYETİNİ DÜŞÜRÜP VERİMLİLİĞİ ARTIRDIĞINI, BU SAYEDE ŞİRKETLERİN RAKİPLERİNE KARŞI REKABET ÜSTÜNLÜĞÜ SAĞLADIĞINI BELİRTEN LOGO YAZILIM İCRA KURULU ÜYESİ AKIN SERTCAN; KOBİ’LERE BÜYÜK ÖNEM VERDİKLERİNİ, ESNEK VE VERİMLİ ÇALIŞMALARINA ORTAM HAZIRLAYAN UYGULAMALAR ÜRETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.

AYVOS İLE GERÇEK DÜNYA PROBLEMLERİNİ ÇÖZÜYORUZ

16.08.2018 - 12:00

AYVOS, MAKİNE ÖĞRENİMİ, YAPAY SİNİR AĞLARI VE DERİN ÖĞRENMEYE DAYALI, GÖRÜNTÜ İŞLEME TABANLI, KATMA DEĞERLİ YAZILIM VE OTOMASYON SİSTEMLERİ GELİŞTİRİYOR. ÜRÜNLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER VEREN AYVOS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUCU ORTAĞI ERAY HANGÜL, ÜLKEMİZDE YAZILIM SEKTÖRÜNÜN DURUMUNU DA DEĞERLENDİRDİ.

Digital Planet şirketlerin dijitalleşme sürecini hızlandırıyor

16.08.2018 - 11:59

2008 yılında Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS)’nin devreye girmesinin ardından Müşteri İletişim Yönetimi (CCM) uygulamalarını e-Fatura çözümleriyle entegre eden Digital Planet, Türkiye’de faaliyet gösteren 81 Özel Entegratör şirket arasında bu iki hizmeti birlikte sunan tek firma olarak Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde şirketlere daha fazla hız ve kolaylık sağlıyor.

TESİS YÖNETİMİNİN GÜÇLÜ YAZILIM PLATFORMU ‘SENYONET’

16.08.2018 - 11:56

TESİS YÖNETİCİLERİNİN TÜM İHTİYAÇLARINI EN YENİ TEKNOLOJİLERLE KARŞILAYAN BULUT TABANLI UYGULAMALAR PLATFORMU SENYONET’İN CEO’SU MEHMET YILDIZDOĞAN, “GENİŞ BİR YELPAZEDE UYGUN MALİYETLER VE MAKSİMUM FAYDALARLA ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.” DİYOR.

KOBİ DOSTU COBOT’LAR GERÇEK ANLAMDA ESNEK ÜRETİM SAĞLIYOR

16.08.2018 - 11:52

İNSANLA İŞ BİRLİĞİNE DAYALI COBOT’LARI İLE DÜNYANIN BİR NUMARALI ROBOT FİRMASI UNİVERSAL ROBOTS, KOBİ’LERE KOLABORATİF ROBOT TEKNOLOJİSİ SUNUYOR. ÜRETİM SÜREÇLERİNDEKİ ESNEKLİK İHTİYACIYLA ROBOT TEKNOLOJİSİNE YÖNELEN KOBİ’LER ÜRETİMİNİ VERİMLİ HALE GETİRİYOR.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

a

Yukarı