Ana içeriğe atla

adp

Bilişim & Yazılım

ERP hızlı ve hatasız çalışma ortamları yaratıyor

13.02.2018 - 11:05

Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ile bir işletmenin tüm iş süreçlerinin entegre bir yapıda yönetildiğini söyledi: “Değişen koşullar ve buna bağlı olarak sürekli değişen talepleri karşılayabilmek için şirketlerin hızlı ve esnek yanıtlar üretmesi ve bu değişikliklere ayak uydurması için ERP yazılımları vazgeçilmez bir araç.”

Avrasya bölgesinde bir ilk! IoT Dünyası İstanbul’da buluşuyor

06.02.2018 - 16:35

Nesnelerin İnterneti (IoT) konusundaki gelişmeleri derinlemesine tartışacak IoT EurAsia, 10 Nisan tarihlerinden Hilton Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek. Nesnelerin İnterneti’nin genel etkilerinin yanı sıra global ve yerli firmaların üst düzey temsilcileri tarafından gelişmelerin sektör sektör derinlemesine tartışılacağı bu zirve, Avrasya bölgesinde bir ilki İstanbul’da gerçekleştirecek.

Müşteri ürünü hem rafta hem de dijital ortamda istiyor

18.01.2018 - 16:19

Dijital satın alma deneyiminin de en az geleneksel kanallardaki gibi iyi olması gerektiğini söyleyen Univera Satış Müdürü Türker Torucu, “Görünen tarafı e-ticaret sitesi ama arkada da işleyen dijital bir süreçle müşteri deneyimini mükemmel hale getirmek mümkün” dedi.

“Artık 360 derece pazarlama çalışması yapılmak zorunda!”

18.01.2018 - 16:18

Sosyal medyanın pazarlamadaki önemine değinen İdeaSoft Kurucusu Seyhun Özkara, “Müşteriler sadece satın aldıkları ürünü değil aynı zamanda işletmelerden aldıkları hizmetin kalitesini de önemsiyor. Bu durumda işletmelerin yapması gereken; verdikleri hizmetin kalitesini, yönetilen her kanaldan mümkün olduğunca hissettirmeleridir”  dedi.

Farklı olmak kolay, ancak iyi olmak zor…

18.01.2018 - 16:12

Müşterilerin hayatını kolaylaştıran hızlı çözümler sunduklarını belirten Verifone Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Onur Altınbaş, perakende sektörünün tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak teknolojilere yatırım yapmasının büyük önem taşıdığını ifade etti.

Rekabet gücü artan beklentiye yanıt verebilmeyle ölçülecek

18.01.2018 - 16:11

Araştırma verileri ve öngörülerinin, 2020 yılında hayata geçen yeni bilişim ürün ve çözümlerinin büyük çoğunluğunun içerisinde yapay zekanın yer alacağını gösterdiğini söyleyen Obase Genel Müdürü Dr. Bülent Dal, firmaların yüzde 30’unun yatırım yapacağı ilk 5 alandan birisinin yapay zekaya dayalı çözümler olacağından söz etti.

Dijitalleşmenin yolu “insan”a yatırımdan geçiyor

13.12.2017 - 14:23

Korn Ferry 14 ülkede, 5 ana sektör üzerinden detaylı araştırmalarla oluşturduğu Dijital Sürdürülebilirlik Endeksi sonuçlarını açıkladı. Araştırma sonuçları, şirketlerin liderlerin teknoloji odaklı hareket ettiklerini ancak sürdürülebilir dijitalleşmenin “olmazsa olmaz”ının insan olduğunu ortaya koydu.

Türkiye’de bir ilk…

13.12.2017 - 11:02

Türkiye’de ilk defa bir leasIng şirketi bünyesinde filo kiralama faaliyetlerine başlandığını söyleyen Deniz LeasIng Filo Kiralama Genel Müdür Yardımcısı Osman Menteş, “Bizimle büyüme yolculuğunda kol kola yürüyecek tecrübe ve kalitede olan, verilen sözlerin hep arkasında duran Estepe’yi iş ortağımız olarak seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz” dedi.

KOBİ’ler Turkcell farkını deneyimleyecek

13.12.2017 - 11:00

Turkcell olarak sağladıkları dijital ürünler ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağladıklarını söyleyen Turkcell Ev&Küçük-Orta Ölçekli İşletmeler Satış Direktörü Ceyhun Özata, “Hedefimiz bir KOBİ’nin tüm işlemlerini yapabileceği, zaman kaybetmeden kolaylıkla kullanabileceği dijital bir platform oluşturmak” dedi.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

adp

 

Yukarı