Ana içeriğe atla

arf

Bilişim & Yazılım

KUVEYT TÜRK’ÜN XTM’LERİ İŞİTME ENGELLİLERE İŞARET DİLİNDE BANKACILIK HİZMETİ VERECEK

14.12.2018 - 18:14

Kuveyt Türk, şubeye gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerini video görüşme üzerinden self servis yapma imkânı sunan XTM konseptiyle müşterilerine sıra dışı bir bankacılık deneyimi yaşatıyor. Kuveyt Türk’ün yurt genelindeki XTM şubeleri; Türkçe, İngilizce ve Arapça’nın yanı sıra işaret diliyle de tüm bankacılık hizmetlerini sunuyor.

 

KUVEYT TÜRK’ÜN MİLLİ YAZILIMI BOA BANKACILIK PLATFORMU 20 ÜLKEDE KULLANILACAK

14.12.2018 - 17:49

Türkiye’nin iki Ar-Ge merkezine sahip tek bankası olan Kuveyt Türk’ün kurduğu Architecht teknoloji şirketi, yalnızca üç yılda ülkemizin büyük bir teknoloji ihracatçısına dönüştü. Aralarında Nijerya, Malezya, Endonezya ve Mısır’ın da bulunduğu 20 ülkedeki 60’tan fazla bankada, Kuveyt Türk’ün geliştirmiş olduğu bankacılık yazılımı kullanılacak.

 

AYDES İLE AFET YÖNETİMİNDE DİJİTAL DÖNEM

12.12.2018 - 11:45

Türkiye’nin dijital dönüşüm mimarı Netaş, bir afetin tüm aşamalarının dijital ortamda yönetilmesi için geliştirilen AYDES projesi kapsamında, bütünleşik afet yönetiminin tüm aşamalarının elektronik ortamda takip edilebildiği, coğrafi bilgi sistemi tabanlı karar destek sistemi geliştirdi.

 

BÜYÜK DİJİTAL DÖNÜŞÜM HAMLESİ: BİMSA, SABANCI DX OLDU

11.12.2018 - 14:25

Sabancı Holding, “Yeni Neslin Sabancı’sı” felsefesiyle başlattığı dijital dönüşüm sürecinde önemli bir adım daha attı. Sabancı Holding bünyesinde 43 yıldır teknoloji çözümleri üreten Bimsa, bundan böyle yeni nesil teknolojilere yatırım yaparak SabancıDx adıyla kurumların ve Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik edecek.

 

BİLİŞİM GRUBU TEKNOLOJİ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

19.11.2018 - 16:12

İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Gelecek 5.0 Vizyon Toplantısı'nda konuşan Bilişim Grubu Başkanı Şenol Vatansever, “Türkiye'nin 2023 ihracat hedefi 500 milyar dolar. Bu hedefe ulaşabilmek için katma değeri yüksek olan ve yüksek teknolojili ürünlere odaklanmalıyız.” dedi.

TESTER YOU İLE YAZILIMDA ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU

13.11.2018 - 16:38

DÜNYADA HER YIL YÜZDE 10’A YAKIN BÜYÜYEN YAZILIM SEKTÖRÜ, TÜRKİYE’DE DE GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR. TAMAMEN YERLİ SERMAYELİ TESTERYOU, YAZILIM PROJELERİNDE ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU ODAKLI HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

ff

Yukarı