Ana içeriğe atla

BANNER

Bilişim & Yazılım

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE İLETİŞİM ARAÇLARI

13.11.2019 - 10:38

İnsanlar var olabilmek için “iletişim kurmak” zorundadır. İletişim, farklı yöntemler kullanılarak başkalarına bilgi aktarma yeteneği olarak tanımlanabilir. Geçmişten bu yana insanlar iletişim kurmak için birçok farklı yöntem, araç ve teknoloji kullanmışlardır. İnsanlar, yaşadıkları koşullar ve onları çevreleyen dünyaya göre geliştirdikleri iletişim yöntemlerini nesiller boyu devam ettirerek bilgi birikimini sağlamış, hayatta kalmış ve dünya üzerindeki varlığının köklerini derinleştirmiştir. Bu nedenledir ki iletişim, doğası gereği insan varoluşundan ayrı tutulmamıştır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM CANİASERP LİVE 2019’DA KONUŞULDU

13.11.2019 - 10:27

Bu yıl, 30’uncu yaşını kutlayan yerli yazılım firması IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin yeni versiyonu 8.02’yi görkemli bir lansman ile tanıttı! 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen etkinliğin gündeminde dijital dönüşüm konusu vardı.

e-Dönüşüm, fatura masraflarını kuruş seviyesine düşürecek

07.11.2019 - 14:32

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 19 Ekim’de yayımlanan tebliğ ile yıllık cirosu 5 milyon TL'nin üzerinde olan tüm şirketlerin e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter ve e-İrsaliye uygulamasına geçiş süreci başladı. Digital Planet Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Vural, yeni tebliğ ile e-Fatura kullanan firmaların yıllık cirolarına yüzde 3 oranında katkı sağlayabileceğini söyledi. 

ADIM ADIM METODU UYGULANMALI

09.10.2019 - 14:33

KOBİ’lerin global rekabetteki güçlerini artırmaya yönelik çalışmalarından bahseden YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş, KOBİ’lerin iş modellerini dijitalleştirmesi adına tavsiyelerde bulundu.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

arf

Yukarı