Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KOBİ’LERE DİJİTAL FORMÜL

07.03.2017 - 12:24

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, “KOBİ’lerin ihtiyaçlarını öğrenmelerini sağlayan Dijitalleşme Endeksi araştırmamız, Türkiye’de büyükten küçüğe tüm işletmelerin hızla değişen pazar koşullarına adapte olmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Yarına Hazırım girişimimizle de şirketlere dijital dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duyacakları ‘dijital formülü’ sunuyoruz” dedi.

KOBİ’lere yönelik sunduğunuz tarifeler hangi paketlerden oluşuyor, kısaca anlatır mısınız? 
KOBİ’lerimiz Vodafone Red Business tarifelerimizle; aylık 25 GB’ye kadar çeşitlenen Internet içerikleri, 3 bin dakika konuşma/SMS ile birlikte yurtdışında her ay 7 güne kadar ücretsiz iletişim kurma imkanına kavuşuyor. Diğer yandan, tüm Vodafone’lular ve sabit hatlar ile sınırsız konuşabilen Red Business abonelerimiz, tarifelerindeki her yöne dakikalarla 23 ülkedeki ev, cep ve iş telefonlarını ek ücret ödemeden yurtiçini arar gibi arayabiliyor. Tarifelerinin Her Şey Dahil Pasaport özelliği sayesinde ise 51 ülkede aynen Türkiye’deymiş gibi konuşabiliyor, mesajlaşabiliyor ve internete girebiliyor. 
Ayrıca Vodafone Red Business abonelerimiz, tüketimlerine göre otomatik tanımlanan aşım paketlerinden de yararlanabiliyor. Vodafone’un yurtiçi kullanıma sunduğu yeni ‘500 MB Tekrarlayan Aşım Paketi’nden, yenilenen Vodafone Red Business tarifelerinde bulunan tüm kurumsal abonelerimiz yararlanabiliyor. 

KOBİ tarifelerinizde hangi kriterleri baz alıyorsunuz? KOBİ tarifelerinizde KOBİ’ler ne gibi avantajları yakalama şansına sahip oluyorlar? 
Çok hızlı bir şekilde değişen günümüz iş dünyasında, işlerini büyütmek ve başarılarını sürdürmek isteyen KOBİ’lerin yeni iş yapış teknikleri geliştirmeleri gerekiyor. Eskiden müşterilerini sürekli takip etmeleri gerekmezken şimdi sürekli bir iletişim içinde olma ihtiyacı duyuyorlar. Hızla değişen ve rekabetin arttığı bu dünyada KOBİ’lerin büyük firmalardan farklı olarak kaynakları kısıtlı ve sürekli yeni yatırım yapacak güçleri yok. Dolayısıyla, ellerindeki kaynaklarla verimliliklerini artırarak 1 değil 2 üretmeleri gerekiyor. Bu noktada işletmelerin operasyonel süreçlerini kolaylaştırarak hız kazanmaları için dijitalleşme kritik bir önem taşıyor. Dijitalleşme ile KOBİ’lerin verimliliği artıyor ve rekabetçilikte büyük avantaj elde ediyorlar. 
Diğer bir önemli konu da KOBİ’lerin ihtiyaçlarını daha net belirleyebilmeleri. KOBİ’lerin ihtiyaçlarını öğrenmelerini sağlayan Dijitalleşme Endeksi araştırmamız, Türkiye’de büyükten küçüğe tüm işletmelerin hızla değişen pazar koşullarına adapte olmasına yardımcı olmayı hedefliyor. 
Yarına Hazırım ekibimiz tarafından gerçekleştirilen şirket ziyaretleriyle firmaya özel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu süreçte, ilgili şirketin profiline ve ihtiyacına göre kişiselleştirdiğimiz soru formuyla dijital durum ve ihtiyaç analizini yaparak Dijitalleşme Endeksini belirledikten sonra bu endeksi yükseltmek için kullanılabilecek teknoloji çözümleri ile ilgili bilgi sağlıyoruz. Yarına Hazırım girişimimizle şirketlere Dijital Dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duyacakları “dijital formülü” sunuyoruz.

KOBİ’lere yönelik indirim ve kampanyalarınız hakkında bilgi verir misiniz? 
Vodafone Red Business sadece iletişim ihtiyacına yönelik tarifelerden oluşan bir platform değil. İletişim dışı faydalarıyla da işletmelerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Buna göre abonelerimiz, VIP havaalanı transfer hizmeti ile İstanbul, İzmir (Çeşme dahil), Ankara ve Bodrum içinde diledikleri bir nokta arasında ya da Dalaman-Fethiye (İztuzu, Hillside dahil), Dalaman-Göcek (Sarıgerme dahil) ve Dalaman-Dalyan (Köyceğiz dahil) rotalarında havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlarla çok uygun fiyatlara gerçekleştirebiliyor.
Vodafone Red Business abonelerimiz, İstanbul Sabiha Gökçen (İç ve Dış Hatlar) ile İstanbul Atatürk (İç ve Dış Hatlar), Ankara Esenboğa (İç Hatlar), İzmir Adnan Menderes (İç Hatlar) ve Bodrum Milas (İç Hatlar) Havalimanları’ndaki TAV Fast Track noktalarında hızlı geçiş hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor. 

yurtiçi

Yukarı