Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Nebim V3 ile mağazalarda dijital dönüşüm

10.05.2017 - 16:37

Nebim Yazılım, önümüzdeki dönem mağaza içerisindeki çalışanların mobil cihazlar üzerinde kullanacakları ve mağazalarda satışı ve müşteri memnuniyetini artıracakları yenilikçi çözümler sunmayı planlıyor.

Nebim Yazılım, mağazalarda kullanılan Nebim V3 POS yazılımına, mevzuat gereksinimlerini karşılayan ve yüzlerce firmada canlı kullanım ile kendini kanıtlamış olan e-Fatura, e-Arşiv ve Yeni Nesil ÖKC entegrasyonlarının yanı sıra, gerçek zamanlı Tax-Free entegrasyonu, Paro, Hopi ve Zubizu gibi harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri ile anlık entegrasyonları, hediye kartı, para puan ve indirim kampanyası yeteneklerini, Elektronik Ticaret Kanunu kapsamında zorunlu olan toplu iletişim opt-in ve opt-out desteğini, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereksinimlerini, tüm operatörlerin desteklendiği anlık SMS entegrasyonunu, optik ve çeyiz sektörlerine yönelik özellikleri, satış sonrası servis ve destek uygulamalarını, dinamik ürün konfigüratörlerini ve önümüzdeki dönem yaygınlaşmaya başlayacağı öngörülen mobil ödeme uygulamaları ile entegrasyon olanaklarını ekleyerek, Türkiye’nin fonksiyonel olarak en zengin POS çözümünü hazırladı. 
Ayrıca mağazadaki fonksiyon zenginliğini ‘omni-kanal’ dünyasına da taşımak adına, mağaza uygulamalarını Türkiye’nin önde gelen e-Ticaret uygulamalarıyla entegre eden Nebim Yazılım, geleneksel internet ve mobil e-Ticaret sistemlerinin Nebim V3 ile entegre çalışmaları sayesinde; mağazaların ve depoların anlık envanterlerini lokasyon bazlı bir şekilde sorgulanmasını sağlamış durumda.  
Nebim Yazılım, Nebim V3’ün CRM çözümleri kapsamında birçok geliştirme sağladı. Ürün şu kolaylıkları sağlıyor: “Müşteri bilgilerinizin kontrollü ve sağlıklı bir şekilde oluşturulmasını sağlayabilir, mevcut müşteri bilgilerinizi tekilleştirerek müşteri datanızı sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinizi değer gruplarına, alışveriş davranışlarına, ürün ve marka tercihlerine ve demografik özelliklerine göre gruplandırarak farklı hizmetler sunabilirsiniz. Önceki yıllarda alışveriş yapmış ancak bu yıl alışveriş yapmayan, belirli bir tutarın üzerinde veya altında alışveriş yapan, bir üründen satın alıp, ilişkili ürünlerden satın almayan, sadece özel günlerde alışveriş yapan, belli bir miktar ve tutar üzerinde alışveriş yapan müşterileri tespit ederek, bu müşteriler için özel kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Müşterilerinize tanıma kartı verebilir, özel günlerde SMS ile kutlama, alışveriş sonrası teşekkür, indirim günleri ve yeni koleksiyonlarla ilgili bilgilendirme mesajları gönderebilirsiniz. Nebim V3’ün mevcut zengin indirim kampanyası kurallarının yanı sıra müşterilerinize indirim çeki verebilir ve puan kazandırabilir, bekleyen puanların belli katsayılara ulaşmasını sağlayarak ve puan bazlı indirim çeki vererek alışverişe teşvik edebilirsiniz.” 

E-ARŞİV VE YENİ NESİL ÖKC ENTEGRASYON SÜRECİ
2014’te e-Fatura ile başlayan ve 2015’te e-Defter ile devam eden ‘Vergide e-Dönüşüm’ sürecinde başarılı çözümler geliştirmeye devam eden Nebim Yazılım,  2016 başında yürürlüğe giren e-Arşiv uygulamasını, müşterilerin yaygınlıkla çalıştıkları özel entegratörler işbirliğinde, Nebim V3 kullanan firmalarda zamanında ve başarıyla hayata geçirdi. Bugün Nebim V3 kullanan firmalar, e-Arşiv faturasını, daha müşteri mağazada kasadan ayrılmadan, mevzuata uygun olarak, mali mühürlü bir şekilde düzenleyebiliyor ve kağıt üzerinde ya da e-mail ile müşteriye anında sunabiliyorlar. 
Nisan 2016’da başlayan ve kademeli bir şekilde 2018 başına kadar tamamlanması zorunlu tutulan Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar ile Nebim V3 POS’u entegre eden Nebim Yazılım, bugün Nebim V3 POS üzerinden satış yaparken, mevzuatın gerektirdiği fatura bilgi fişlerini, avans fişlerini veya yazar kasa fişini perakende satış yazılımı ile entegre olarak düzenleyebiliyor.

GALATA

Yukarı