Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SanDisk dünyanın ilk microSD kartını tanıttı

17.01.2017 - 13:52

En son A1 SD şartlarını karşılayan 256GB SanDisk Ultra® microSD, kullanıcılara depolama konusunda şimdiye kadar olduğundan çok daha fazla seçenek sunuyor.

Depolama teknolojisi ve çözümleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Western Digital Corporation, SD Birliği SD 5.1 Şartnamesinin zorunlu kıldığı en son gereksinimler olan Uygulama Performansı Sınıf 1 (A1) şartlarını karşılayan dünyanın ilk microSDTM kartını tanıttı. A1 performans standardını destekleyen 256GB SanDisk Ultra® microSDXCTM UHS-I kart Premium Edition akıllı telefonlarda daha iyi deneyimler yaşatacak kapasite, hız ve gelişmiş özellikler sunuyor.
Popüler bellek kartlarının 10 yıldan daha önce ortaya çıkmasından bu yana microSD kartlar dijital görüntüleme alanında aksiyon kameralar, insansız hava araçları, gösterge panelli kameralar ve izleme sistemleri gibi yeni segmentlerin ortaya çıkmasında itici bir araç olarak öne çıkarken akıllı telefonların gelişimini de ciddi derece de etkiledi. 
Western Digital Müşteri Çözümleri Birimi’nin Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal yaptığı açıklamada, “Akıllı telefonlar için yüksek performans ve yüksek kapasite sunan microSD, dijital devrimin bir parçası. SanDisk® kartları iki milyardan fazla tüketici cihazının merkezinde. Bu A1 kart sayesinde güvenilir formatın geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

GALATA

Yukarı