Ana içeriğe atla

aaa

 • Kuruluşunun 15. yılını kutlamaya hazırlanan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. “Kurumsal İletişim, Marka ve Pazarlama İletişimi, Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Sponsorluk Yönetimi” konularında uzman 32 yıllık deneyime sahip vizyoner BEZE Group ile iş birliği yapmaya başladı.  Pozitera, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Anadolu genelinde ve ayrıca Bölge ülkelerde bilinirliğini arttırmak, fark yaratan başarılı çalışmalarıyla hizmet alanını geliştirmek ve genişletmek üzere BEZE ile çalışacak.

 • Bizler ve ülkemiz için önemini daha iyi idrak ettiğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  bu yıl ERA Kolejleri yönetimince ,eğitim kadrosuyla, öğrencileriyle, velileriyle coşkulu bir şekilde kutlanıyor. Etkinlik; “ 100. Yıl Coşkusu 100 Kişilik Dev Kadro Sahne’de”  sloganıyla 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 17.00’den itibaren Trump AVM -  B3 Katında başlayacak. Öğrenciler, konuklar,  ERA Kolejleri ekibi; müzikli oratoryo, bando ritm, koro dans gösterilerini 100 kişilik dev kadro ile kutlayacak.

 • Lojistik sektöründe söz sahibi olan kadınlardan biri de Eksa Transport Yönetim Kurulu Üyesi Elif Karaoğlu. Karaoğlu, kariyeriyle ilgili sorularımızı yanıtladı. 

  Öncelikle kariyerinizden kısaca bahsedebilir misiniz?

 • Mars Hava ve Deniz Kargo, Turkish Cargo ile en çok taşıma yapan ilk 5 şirket arasında yer aldı. Turkish Cargo’nun bu yıl 9. kez düzenlediği Acente Ödülleri Töreni’ne katılan Mars Hava ve Deniz Kargo CEO’su Selmin Kahraman, aldıkları ödülle ilgili gururlu olduklarını söyledi: “Havayolu taşımacılığı, üzerinde titizlikle durduğumuz bir işkolu. Bu alanda sahip olduğumuz geniş iş hacmi doğrultusunda Turkish Cargo ile en çok taşıma yapan şirketler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmadığımız için gururluyuz.”

 • Reis Gıda, her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayında da herkesi yardımlaşmaya çağırıyor. Sosyal medya kullanıcılarından, kendi hesapları üzerinden boş tabağa kaşık ile vurularak ses çıkartılan anların videosunu isteyen Reis Gıda, #SesVer etiketiyle paylaşılan videoları yardıma dönüştürüyor. Paylaşılan her video ile resmi yardım kuruluşlarına bakliyat desteğinde bulunuyor ve ihtiyaç sahiplerine umut oluyor. 

  RAMAZANDA ELİMİZİ UZATMAYA NİYETLİYİZ

 • Electrolux Profesyonel Türkiye, Electrolux Profesyonel ekipmanlarının kullanıldığı Antalya’da Kuver Akademi’de 27 Mart Çarşamba günü ve İzmir’de Yaşar Üniversitesi Uygulama Mutfağı’nda 19 Nisan Cuma günü Yeni SkyLine Cook&Chill “Pişir&Soğut” lansmanını gerçekleştirdi.

 • Farklı kampanyaları ve etkinlikleri ile misafirlerini memnun etmeyi başaran Anatolium AVM, özellikle her yıl düzenlediği ve herkesin merakla beklediği Evim Evim Güzel Evim kampanyasını bu yılda düzenleyerek, ziyaretçilerine eğlenirken kazanmanın keyfini bir kez daha sundu.

 • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a uzanan bir başarı öyküsü onlarınki... Ali Topçuoğlu’nun kefil olduğu arkadaşının borcunu ödemek için İstanbul yollarına düşüp Beyoğlu’nda içli köfte işine girmesiyle başlayan bu öykü, ‘Sabırtaşı’nın marka haline gelmesiyle devam ediyor. Galatasaray Meydanı’nın karşısındaki tarihi bir binanın en üst katında yer alan Sabırtaşı Restoran’da bayrağı rahmetli Ali Bey’in oğlu Mustafa Topçuoğlu devralmış durumda. Babasının ve kendisinin hayatını kaleme alan Topçuoğlu’nun “Sabırtaşı: Beyoğlu’nda Bir Bey Oğlu” adlı bir kitabı da bulunuyor.

 • CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Ramazan ayını keyifli iftar sofralarına ev sahipliği yapan IZAKA Restaurant’ta karşılıyor. Izaka Restaurant’ın zengin iftar menüsünde birbirinden lezzetli iftariyeliklerden enfes zeytinyağlılara, salatalardan ızgaralara, tatlılardan şerbetlere kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.

  İFTAR MENÜSÜNDE ÇOK ÖZEL LEZZETLER YER ALIYOR

 • Yenilikçi teknolojileriyle lastik sektörüne yön veren dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, ağır vasıta sektörüne yönelik geliştirdiği yeni lastiklerini Türkiye pazarına sundu. Michelin, ağır vasıta segmentinde yeni serileri X Coach Z ve XD, X Multi HD D ve BF Goodrich markasıyla, kullanıcılarına güvenlikten ödün vermeden daha yüksek performans sağlarken, daha düşük maliyet ve dayanıklılığı garanti ediyor.

arf

Yukarı