Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

TADINA DOYAMAYACAĞINIZ “EVDE YILBAŞI” KUTLAMASI İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY METRO TÜRKİYE RAFLARINDA!

16.11.2020 - 17:23

2021 yılını birçok kişi evinde yapacağı kutlamalarla karşılayacak. Metro Türkiye, yeni yılı mutlulukla karşılamak isteyenlere “Evde Yılbaşı” konseptinde yılbaşına özel ev dekorasyon ürünlerinden yılbaşı sofralarını lezzetlendirecek ürünlere, kutu oyunlarından sofra düzenlemesine kadar yeni yıl kutlamasında tüm ihtiyaçları karşılayacak ürün yelpazesini sunuyor. Ayrıca sofra düzeni ve sunum önerilerinden menü oluşturma ipuçlarına kadar farklı tavsiyeleri de müşterileriyle paylaşılıyor.

16 Kasım 2020- 2020 yılının sonuna yaklaşırken yeni yıl kutlamaları için hazırlıklar da başladı. Kovid-19 pandemisi nedeniyle bu yıl evde yılbaşı kutlamaları her zamankinden daha fazla öne çıkacak. 30 yıldır müşterileri için güvenilir alışverişin adresi olma amacıyla çalışmalarını sürdüren Metro Türkiye, sevdikleriyle birlikte evlerinin huzurlu ortamında, yeni bir yılı umutla karşılamak isteyenler için “Evde Yılbaşı” konseptinde yılbaşına özel ev dekorasyon ürünlerinden yılbaşı sofralarını lezzetlendirecek ürünlere, kutu oyunlarından sofra düzenlemesine kadar yeni yıl kutlamasında tüm ihtiyaçları karşılayacak ürün yelpazesini sunuyor.

Evde yılbaşı kutlamalarına özel yüzlerce ürüne raflarında yer veren Metro Türkiye ayrıca, tadına doyulmayan lezzetlerle rengârenk bir yılbaşı sofrası kurmak isteyenler için tavsiyeler ve ipuçları da paylaşıyor.

Evinizi rengârenk bir ortama dönüştürebilirsiniz

 • “Evde Yılbaşı” ruhunu yaşatmak için süslemeler ve dekorasyonlar çok önemli. Evinizi ışıl ışıl bir ortama dönüştürerek hazırlayacağınız mükemmel sofrayı daha da şenlendirebilirsiniz.
 • Ev süslemelerinde çam ağaçları olmazsa olmaz bir ürün. Metro Türkiye raflarında çeşitli boyutlarda çam ağacı bulabilir, ayrıca kozalak ışıkları ve yıldız ağaç süsü gibi ürünlerle süsleyebilirsiniz.
 • Ayrıca figürlü mumluk, seramik ayıcık, akrilik kar tanesi ve cam fanus gibi sayısız dekoratif ürünler ile çam ağacınızı ve evinizi adeta bir eğlence mekânına çevirebilirsiniz.
 • Tüm bunların yanı sıra Noel Baba kostümü, Noel Baba şapkası, geyik tacı gibi ürünlerle de evinizdeki yılbaşı kutlamasını daha da renklendirebilirsiniz.

Şimdi sıra sofrada, menünüzü planlamaya şimdiden başlayın

 • Evinizin süsleme ve dekorasyonunu planını tamamladıktan sonra yılbaşı menünüzü oluşturmaya geçebilirsiniz. Öncelikle sofranızın temasını hayal edin ve buna göre bir ana yemek belirleyin.
 • Ana yemeğe karar verdikten sonra eşlik edecek yan lezzetler, özel bir pilav veya ara sıcakları düşünebilirsiniz. Fırında kaz, kestaneli şehzade pilavı, ağır ateşte pişirilmiş kuzu tandır, fırınlanmış zencefilli balkabağı çorbası ve vişneli yaprak sarma gibi daha yılbaşı sofralarını lezzetlendirecek tarifler için tüm ürünleri Metro Türkiye raflarında bulabilirsiniz.
 • Başlangıçlar ve yan lezzetler için hazır ürünlerden faydalanmak pratiklik ve kolaylığın yanı sıra çeşitlilik sağlayacak.
 • Farklı lezzetlerle zenginleştirilmiş bir sofra aynı zamanda misafirlerinize küçük porsiyonlarla her şeyden tatma olanağı da verecek. Herkes büyük porsiyonlarla hemen doymak yerine, sofranızın ve sohbetin tadını çıkarmak isteyecek.
 • Yılbaşı menünüzün tamamlayıcısı tatlıyı da yine ana lezzetlerinize göre belirleyebilirsiniz. Metro Türkiye raflarında bulabileceğiniz makarondan kurabiyeye birçok tatlı çeşidi ana yemeğiniz ile mükemmel bir uyum sağlayacak.

Alışveriş listenizi hazırlayın

 • Davetinizden bir hafta önce ihtiyacınız olabilecek sunum ve servis tabaklarını, kadehlerinizi kontrol edin ve eksikleri tamamlayın.
 • Sofraya renk katacak, yılbaşına uygun süsleri, rengârenk peçeteleri edinmek için uygun bir zaman. Yine Metro Türkiye raflarında yer alan kare ve yuvarlak doğa dostu tabaklardan katlama peçetelerine, içecek çeşidine göre özel tasarlanmış bardaklardan hazırladığınız lezzetlere şıklıkla eşlik edecek porselenlere kadar birçok üründen faydalanabilirsiniz.
 • Davetinizden iki gün önce ise sofranız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri almanızda fayda var. Böylece önceki gün mümkün olduğunca çok ön hazırlık yapabilirsiniz.

Sofra düzeni ve sunum her şeyi değiştirir

 • Sofra düzen ve sunumunuz, yemeğiniz için hayal ettiğiniz temanızın önemli bir tamamlayıcısı.
 • Oturma düzenini düşünürken sosyal mesafeyi de unutmamak da fayda var.
 • Bunun için açık renk servis takımlarınızı Metro Türkiye raflarındaki renkli yılbaşı süsleri, mumlar ve peçeteler ile canlandırabilir ve Amerikan servisleri ile şık bir sunum yapabilirsiniz.

Eğlence dolu bir kutlama için oyunları da unutmayın

 • Yemek ve sohbet sonrasında, biten bir yılı kahkahalarla uğurlamak için nostaljik bir oyuna ne dersiniz? Kutu oyun çeşitleri, yılbaşının vazgeçilmezi tombala ya da oyun kağıdı gibi birçok oyun çeşidini Metro Türkiye mağazalarında bulabilirsiniz.

Eğlence devam ederken sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram ettiğiniz soğuk içecekleri egzotik meyveler ve rengârenk pipetlerle süsleyebilirsiniz. Metro Türkiye raflarında bulabileceğiniz sayısız çeşitte soğuk içecek ve atıştırmalıklar, cipsler, ikramlık çikolatalar yemek sonrası ikramınızı daha da renklendirecektir.

yurtiçi

Yukarı