Ana içeriğe atla


BANNER

Franchising

ÖZİKİZLER KÜNEFE, ÇORLU İLE BULUŞUYOR

16.05.2020 - 14:12

İstanbul'dan sonra Türkiye Trakyası'ndaki en büyük ikinci yerleşim yeri olan Çorlu, Özikizler Künefe ile buluşuyor. Özikizler künefe şubeleri, gerek ortamı, hizmet kalitesi gerekse ikramlar ve eşsiz tatları ile müşterilerine lezzetin yanında sevdikleriyle geçirecekleri keyifli zamanlar sunuyor.

'YA KİRA YA ANAHTAR' DİYEN DÜKKAN SAHİPLERİ VAR

15.05.2020 - 12:00

Osmanlı Kahvecisi Y. K. Başkanı Boğaçhan Göksu: “Sektör olarak bizim bu süreçte iki sıkıntımız vardı. Birincisi maaşlar, ikinci de kira konusundaydı. Kısa çalışma ödeneğiyle ilgili ciddi bir çalışma yapıldı. Bunun yanında en önemli sıkıntı kiralar. Bununla ilgili de bir çalışma yapılmalı. Şubelerimiz kapalı olduğu halde birçok dükkanımız kira ödemeye zorlanıyor. Bütün mülk sahipleri için söylemiyorum ama 'Ya kirayı ya anahtarı getirin' diyen dükkan sahipleri var. “

UFRAD BAŞKANI MUSTAFA AYDIN: MARKALARI YAŞATMAK ZORUNDAYIZ

20.04.2020 - 20:34

UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın: “Markalar, bir ülkenin uluslararası rekabette en büyük gücüdür. Devletimizin markaları yaşatması lazım. Eğer onları öldürürsek ne yerel ne de uluslararası pazarlarda rekabet edebiliriz. Mülk sahiplerine de kira konusunda seslenmek istiyorum; lütfen markaların yaşaması için adım atın. Sizler markaları öldürürseniz, nasıl kiracı bulacaksınız? Mülk sahipleri müşterisini yaşatmak zorundadır.”

YAPTIĞIN İŞİ SEV

13.11.2019 - 09:59

Büşra Çebi: “Öz eleştiri, problemleri çözmek adına probleme farklı açıdan bakmak bizim için yaratıcı ve verimli sonuçlar doğurdu.”

YENİ HEDEFİMİZ 200 ŞUBE

13.11.2019 - 09:57

Tarihi Ortaköy Kumpircisi sahibi Melih Kıymaz, “Şu an 148 şubemiz var. Bizim 100 şube açma hedefimiz vardı ama bunun üzerine çıktık. Geçirdiğimiz süre zarfında çok çalışarak şube sayımızı 148’e yükselttik. Ekibimizi güçlendirdik, personel istihdam sayımızı arttırdık.” diye konuştu.

KAHVE TADIM GÜNLERİ

13.11.2019 - 09:48

22 Ekim’de Kadıköy CoffeetopIa Çiftehavuzlar şubesinde gerçekleşen Kahve Tadım Günleri etkinliği kahve severleri bir araya getirdi. Kahve Tadım Günlerinin eğitime gelen misafirlere sağladığı faydalar hakkında konuşan CoffetopIa Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Başaran, “Zincir Kahve Markaların kahvelerindeki avantaj ve dezavantajlar.  Kahveyi evde nasıl saklamalı? nasıl demlemeli? Tek bir kahvemizden nasıl farklı tatlar elde edebiliriz? gibi konuları irdeliyor ve anlatıyoruz.” diye konuştu.

MÜŞTERİYE ÖZEL TASARIMLAR

13.11.2019 - 09:46

Brugnetti Türkiye Genel Müdürü Yücel Koçbay, “Makinelerimiz tam bir klasik İtalyan tasarımı, manuel oranını yüksek tutarak arıza ihtimalini düşürüyoruz.”
 

HEDEFİMİZ DÜNYA MARKASI OLMAK

13.11.2019 - 09:37

Gelecek hedefleri hakkında bilgiler veren Neo Barısta Genel Müdürü Umut Evren Korkmaz, “İthal ürünlere mecbur kalmayacak şekilde, baristaların ihtiyacına yönelik temel ürünlerimizi piyasaya çıkarttık ve geliştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Subscribe to Franchising

arf

Yukarı