Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Lojistik

Mobil anasayfa
Görünsün

TMGD EĞİTİMLERİMİZ 2021 YILINDA DA DEVAM EDİYOR

14.04.2021 - 15:49

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu: “ADR, IMDG Kod ve RID kapsamındaki TMGD Eğitimlerimizi 2021 yılında da sürdüreceğiz. Ayrıca IMDG Kod kapsamındaki diğer eğitimlerimiz, Deniz Gözetim Yetkilileri için verilen eğitimlerimizle de lojistik/taşımacılık sektörümüze hizmet vermeye devam edeceğiz.”

PANDEMİDE DE GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM ORTAĞI OLDUK

14.04.2021 - 15:46

TGL Transtaş Global Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Ersel Topaloğlu ile pandemi süreci ve konteyner eksikliği hakkında konuştuk. Sorunun sebeplerini anlatırken Transtaş’ın sürecini nasıl yönettiğine de temas eden Topaloğlu, “Sektördeki 44 senelik tecrübemiz süreci doğru yönetmemizde sağladı. Bu süreçte, Transtaş’ın mevcut müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olduğunu ispat ederken, birçok yeni firmaya da müşteri portföyümüze eklendi.” dedi.

FİLOMUZU VE HİZMET AĞIMIZI BÜYÜTEREK İLERLİYORUZ

14.04.2021 - 15:43

Tehlikeli madde taşımacılığında birçok önemli firmaya hizmet veren OMSAN Lojistik, ADR standartlarına uygun 250 üzerinde araçtan oluşan özmal filosuyla yıllık 15 milyon yol katediyor. Filolarını ve hizmet verdikleri coğrafyayı büyüterek ilerlediklerini belirten OMSAN Lojistik Genel Müdürü Cömert Varlık ile hizmetlerini konuştuk.

LOGİTRANS, YERLİ İHRACATÇILARA E-TİCARETİN KAPILARINI AÇIYOR

14.04.2021 - 15:36

Taşıma ve depolama alanında güvenli ve hızlı hizmet sunan Logitrans Lojistik A.Ş, şimdi de e-ihracatta büyümek isteyen yerli üreticilere destek oluyor. Rusya ve Polonya ile E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu anlaşmasına imza atan Logitrans, bu sayede yerli ihracatçıların e-ticaret sitelerinde kolaylıkla satış yapabilmelerini sağlıyor. E-ticaret siteleri anlaşmalarına yeni Avrupa ülkeleri ekleyeceklerini belirten Logitrans Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Sünel ile hizmet ve hedeflerini konuştuk.

KTTD ÇEVRE KAYNAKLI SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYOR

14.04.2021 - 15:33

Kimyasal Taşıma Araçları Temizleyicileri Derneği (KTTD), kimyasal ürünleri taşıyan donanımların temizlemesi ve yeniden kullanımı sırasında oluşan atıkların, çevreye duyarlı bir şekilde bertaraf edilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. KTTD Yönetim Kurulu Başkanı, Alışan Lojistik İcra Kurulu Üyesi Ayhan Özekin’den faaliyetleri ve sektörün sorunları hakkında bilgi aldık.

TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞINDA UZMANIZ

14.04.2021 - 15:30

Tehlikeli kimyasalların taşınması konusunda Türkiye’nin en tecrübeli firmalarından olan Alışan Lojistik, profesyonel iş disiplini ile çözüm odaklı işler geliştirmeye devam ediyor. Kimyasalların elleçlenmesinden, taşınmasına ve depolanmasına kadar olan süreçlerin tamamında sundukları hizmet konusunda ciddi bir uzmanlıkları ve altyapıları olduğunu belirten Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, hizmetlerini anlattı.

GELECEĞİN LOJİSTİĞİNİ KADINLAR TASARLAYACAK

19.03.2021 - 09:54

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu: “Kadınlar yüksek öngörüleri, disiplinli çalışmaları ve hedefe ulaşma noktasında gösterdikleri kararlılıkla çok daha önemli hale gelecek. Geleceğin lojistik tasarımında en büyük katkıyı kadınlar verecek. Yeter ki kadınlar olarak bunu isteyin ve ben bu işi yapacağım deyin.”

BAŞARIYA GİDEN YOL ÇALIŞMAK VE İŞİNİ SEVMEKTEN GEÇİYOR

19.03.2021 - 09:52

Lojistik sektöründe elde ettiği başarılı kariyeri ve hedefleri hakkında konuştuğumuz TTS Lojistik Grup Yönetim Kurulu Üyesi Şahver Demirel, başarıya giden yolun çalışmak ve işini çok sevmekten geçtiğini belirtiyor. Kadınların detaycılığı ve takipçiliğiyle sektörde ciddi farklılıklar yarattığını kaydeden Demirel, TTS olarak kadın istihdamına öncelik verdiklerini ifade ediyor.

Subscribe to Lojistik

yurtiçi

Yukarı