Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Lojistik

SOFT, İŞ SÜREÇLERİNE HEM HIZ HEM DE VERİMLİLİK KATIYOR

18.02.2021 - 09:26

15 yıllık sektör deneyiminin ardından 1996 yılında yolculuğuna başlayan SOFT, şirketlere esnek ve entegre yapısı ile 155’ten fazla modülden oluşan kurumsal kaynak planlaması çözümü sunuyor. “Uçtan uca entegre yönetimin sağlanmasıyla iş süreçleri hızlanmakta, çevik, verimli ve şeffaf bir ortam oluşmaktadır.” diyen SOFT İş Çözümleri’nin Kurucu Ortağı Ergin Kargalıoğlu ile çözümlerini konuştuk.

SGS İLE TAŞIMALAR HEM DAHA TASARRUFLU HEM DE KOLAY

18.02.2021 - 09:21

2006 yılından bu yana taşımacı firmalara hizmet veren SGS TransitNet, transit beyannameleri oluşturmanızı, gümrüklere sunmanızı ve takip etmenizi sağlayan güvenli, çok lisanlı ve web tabanlı bir platform. Bu sayede taşımaların hem daha tasarruflu hem daha hızlı hem de daha kolay olduğunu belirten SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya ile hizmetlerini konuştuk.

SARP INTERMODAL, TÜRKİYE’DE İNTERMODAL TAŞIMACILIĞA LİDERLİK EDİYOR

18.02.2021 - 09:19

Türkiye’de intermodal taşımacılık odaklı ilk şirket olan Sarp Intermodal, pandemi sürecinde iş hacmini iki katına çıkardı. Yürüttükleri kusursuz ve sorunsuz taşıma organizasyonları sayesinde birçok şirketi intermodal taşımacılık ile tanıştırdıklarını belirten Sarp Intermodal CEO’su Onur Talay’dan hizmetleri ve hedefleri hakkında bilgi aldık.

MESCO’DAN DÜNYANIN HER LİMANINA HIZLI VE GÜVENLİ SEVKİYAT

18.02.2021 - 09:18

Deniz, hava, kara taşımacılığında yüklemeden varışa kadar sorunsuz hizmet sunan Mesco; İstanbul, İzmir ve Mersin’den dünyanın tüm limanlarına taşıma yapıyor. 13 yıldır çalıştıkları bütün sektörlerin hızlı ve güvenli sevkiyat ihtiyacını karşıladıklarını belirten Mesco Direktörü Müge Tekin, hizmetlerini anlattı.

KEYLİNE: BUTİK LOJİSTİK HİZMET

17.02.2021 - 15:32

Lojistiği oluşturan sekiz öğeyi kapsayan hizmet ağıyla alternatif çözümler üreten KeyLine, sektörde 12 yılı geride bıraktı. Hizmetleri hakkında konuştuğumuz KeyLine Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kayıhan Özdemir Turan, “Lojistik günümüzde sekiz öğeden oluşan bir süreç. Bu sürecin tüm aşamalarında müşterilerinin beklentileri doğrultusunda lojistik hizmetler veren KeyLine, müşterileri ile sürdürülebilir bir işbirliğine sahip.” dedi.

AVEK LOJİSTİK’İN TERCİHİ YENİDEN KRONE OLDU

17.02.2021 - 15:30

Yıllardır yatırımlarında Krone’yi tercih eden Ankara merkezli Avek Lojistik, 20 adet daha Krone Profi Liner Ultra ile filosunu güçlendirdi. Avek Lojistik Genel Müdürü Cengiz Gazi Terzi, “Kalite standartımızı yükselten yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

ATAKO, GÜÇLÜ ACENTE AĞIYLA GLOBAL LOJİSTİK HİZMETİ VERİYOR

17.02.2021 - 15:22

1965 yılından bu yana kara taşımacılığı, konteyner terminali, lojistik hizmetleri ve gemi acenteliği hizmetleri sunan ATAKO Taşımacılık Denizcilik A.Ş, yeni yatırımlarla global marka olma yolunda hızla ilerliyor. 2020 yılını yüzde 20 büyümeyle kapattıklarını söyleyen ATAKO Lojistik Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Selma Çağlar, hizmetlerini ve hedeflerini anlattı.

ÖZ TAŞIMA İŞ, 23 BİN ÜYEYLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

20.01.2021 - 13:46

Hak İş Konfederasyonu’na bağlı Öz Taşıma İş, 8 yıl gibi kısa bir zamanda üye sayısını 23 bine ulaştırdı. Yolcu ve yük taşımacılığındaki emekçi kesimi temsil eden Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul Şubesi Yasin Sevgili ile sendikacılığı ve pandeminin etkilerini konuştuk.

Subscribe to Lojistik

GALATA

Yukarı