Ana içeriğe atla

itt

Lojistik

BABA MESLEĞİNDE HEDEFLERİMİZ ÇOK BÜYÜK

26.06.2018 - 10:56

HTG Internatıonal Transport Genel Müdürü Hakan Kaya, “Taşıma, bizim baba mesleğimiz. Babamızın izinden giderek bu firmayı sektörde önemli bir konuma getirdik. Hedeflerimiz çok daha büyük.” diyor.

MARS LOGISTICS’TEN YENİ İNTERMODAL HAT

26.06.2018 - 10:54

Türkiye’nin lider lojistik firması Mars Logistics, müşterilerine farklı alternatifler sunarak hizmet kalitesini artırdığı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Mars Logistics, Türkiye-Duisburg hattında intermodal seferleri düzenlemeye başladı.

EKOL’DEN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

26.06.2018 - 10:52

Ekol, lojistik sektöründeki başarısını spor sahalarına da taşıyor. Ekol Basketbol ve Ekol Voleybol takımları, Kurumlararası Basketbol Ligi (CBL) ve Voleybol Ligi’nde (CVL) şampiyonluk kupalarını kucakladı.

ALIŞAN LOJİSTİK'E ‘İNSANA SAYGI’ ÖDÜLÜ

18.05.2018 - 15:43

Yenilikçi ve eşitlikçi uygulamalarıyla insan kaynakları alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiren Alışan Lojistik, her yıl iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan şirketlere verilen “İnsana Saygı” ödülünün sahibi oldu.

UTİKAD, KAPIKULE’DEKİ KOŞULLARDAN RAHATSIZ

09.05.2018 - 16:42

UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Karayolu Çalışma Grubu Başkanı Ekin Tırman, “Kapıkule’nin Türkiye tarafında fiziki, Bulgar tarafında ise sistemsel sıkıntılar yaşanıyor. Sonuçta sektör olumsuz etkileniyor.” dedi.

Subscribe to Lojistik

a

Yukarı