Ana içeriğe atla

medya

Lojistik

Alışan Lojistik sürücülerine ekonomik ve güvenli sürüş eğitimi verildi

13.12.2017 - 11:51

Özellikle yanıcı madde taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Alışan Lojistik, eğitim konusunda sektördeki öncü konumunu verdiği eğitimlerle kanıtlıyor. Alışan Lojistik, son olarak uzman eğitmen eşliğinde filosuna yeni katılan MAN marka araçların güvenli sürüş ve araç tanıtımı uygulamasını gerçekleştirdi.

Geçiş zorlukları Türkiye ihracatını engelliyor

13.12.2017 - 11:08

Lojistik sektörünün sorunlarını ve firmaların hangi noktalarda zorluklar yaşadığını konuştuğumuz Bedrettin Noyan Trans Genel Koordinatörü Özgür Noyan, bu sorunlara birtakım önerilerde bulunarak, sektörün önünün açılması için de devletten destek istedi.

Samsun Yeşilyurt Limanı, 11. LogItrans Transport Lojistik Fuarı’na Katıldı

13.12.2017 - 11:07

Lojistik sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan Logitrans Transport ve Lojistik Fuarı, 15-17 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Modern teçhizat ve ekipmanları ile Türkiye’nin en önemli liman tesislerinden olan Samsun Yeşilyurt Limanı, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı.

Orman yolları MST ekskavatör ile açılacak

13.12.2017 - 11:05

Orman Genel Müdürlüğü orman yollarının açılmasında kullanmak üzere makine parkını SANKO Holding bünyesinde Gaziantep’te üretilen 8 adet MST marka M300LC model paletli ekskavatör ile güçlendirdi.

UTİKAD ile sürdürülebilir lojistik

09.11.2017 - 10:11

Lojistik sektörünün teknolojik gelişmelere en hızlı ayak uyduran sektörlerden biri olduğunu söyleyen UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, “Lojistik sektörü, tedarik zincirinde depo yönetiminden araç takibine, sipariş yönetiminden onay süreçlerine kadar birçok alandaki ihtiyaçlarına teknolojik gelişmeleri uygulamış durumda” dedi.

TransitNet ile taşıma süreleri azalıyor

09.11.2017 - 10:07

Belirli bir tecrübeye sahip ekibin hizmet kalitesini artıran en önemli etkenlerden biri olduğuna dikkat çeken SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya, “Sistemimizi kullanan taşımacı firmalar bilgili ve tecrübeli bir ekibin desteğini daima yanlarında hissederek bunun güveni ile taşımalarını gerçekleştiriyorlar” dedi.

Subscribe to Lojistik

rize

 

Yukarı