Ana içeriğe atla

tansa

Lojistik

YURTİÇİ KARGO’DAN BİNLERCE KİŞİYE İŞİNİ KURMA FIRSATI

28.07.2020 - 14:01

Kargo sektörünün en eski ve en büyük şirketi olan Yurtiçi Kargo’nun hayata geçirmeye hazırlandığı projeler için resmi başvurular bayramdan sonra başlıyor. Aracı olanlara kendi işini kurma fırsatı; mahalle esnafına da ek gelir sağlayacak olan YK Plus projesi için geri sayım başladı. Tüm başvurular resmi web sitesi üzerinden toplanacak. Herkes oturduğu yerden başvurusunu yapabilecek.

‘ÖZEL KARGO UÇAĞI’ İLE EN HIZLI ÇÖZÜMÜ ÜRETİYORUZ

16.07.2020 - 11:23

MertAir Genel Müdürü Erdinç Ertemel, pandemi sürecinde talep patlaması yaşandığını söyledi. Bu dönemde müşterilerin kendi kargoları için özel kargo uçağı tahsis ettiklerini belirterek, en hızlı biçimde kargoların sevkiyatlarını gerçekleştirdiklerini anlattı. Ertemel’in sorularımıza verdiği cevaplar şöyle:

KAPILAR TİCARETE AÇILDI

05.06.2020 - 09:27

Pandemi nedeniyle bir süredir kapalı olan başta Habur ve Gürbulak olmak üzere İran ve Irak’a açılan gümrük kapıları yük taşımacılığına açıldı.

UÇAK BİLETLERİNE ZAM KAPIDA

18.05.2020 - 11:02

Otobüs taşımacılığında 500 TL olarak açıklanan tavan ücretler, uçak biletlerinde de zammın önünü açtı. Geçen yıl ekonomi sınıfında tavan ücreti 450 TL olan havayolu şirketlerinin yeni ücretleri merak konusu.

Subscribe to Lojistik

tansa

Yukarı