Ana içeriğe atla

itt

Lojistik

Ekol, Filosunu Mercedes-Benz Actros Çekicilerle Güçlendiriyor

17.09.2018 - 16:37

Büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını sürdüren Ekol, filosunu 150 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL çekici ile güçlendirmeye devam ediyor. Yeni nesil çekiciler, Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde 17 Eylül 2018 tarihinde İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün’ün ev sahipliğinde basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilen törenle,  Ekol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul ve Satınalma - Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir tarafından teslim alındı.

SINIR KAPILARINDAKİ YAKIT FİYATLARI İHRACATA DARBE VURUYOR

14.09.2018 - 09:54

İHRACATI DESTEKLEMEK AMACIYLA 2006 YILINDA SINIR KAPILARINDA AKARYAKIT SATIŞI YAPACAK İSTASYONLARIN KAR MARJININ, YÜZDE 8 OLACAK ŞEKİLDE DÜZENLENDİĞİNİ FAKAT FİRMALARIN BUNA UYMADIĞINI SÖYLEYEN ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ (UND) İCRA KURULU BAŞKANI RECAİ ŞEN, “SINIR KAPILARINDAKİ FAHİŞ YAKIT FİYATLARI İHRACATA DARBE VURUYOR.” DEDİ.

KUR ARTIŞLARI İTHALAT YÜKLEMELERİNDE YAVAŞLAMAYA NEDEN OLDU

14.09.2018 - 09:42

KUR FARKININ KARA, DENİZ VE HAVA TAŞIMACILIĞINDA NAVLUN FİYATLARINA YANSIDIĞINI BELİRTEN UTİKAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMRE ELDENER, “NAVLUN ÜCRETLERİNİN MERKEZ BANKASI DÖVİZ SATIŞ KURU İLE ÇARPILARAK İTHALAT GÜMRÜK BEYANNAMESİNE EKLENMESİ VERGİ MATRAHINI VE DOLAYISIYLA ÖDENEN VERGİ MİKTARLARINI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE YÜKSELTTİ.” ŞEKLİNDE KONUŞTU. 

SEKTÖR, GELECEĞİN LOJİSTİĞİ’NE SPONSOR OLDU

29.08.2018 - 10:41

Lojistik sektörünün dev isimlerinden Turkish Cargo, UTİKAD tarafından düzenlenen zirveye “Altın Sponsor” olarak destek verirken, dünyanın en büyük ticaret odalarından biri olan İstanbul Ticaret Odası (İTO) “Geleceğin Lojistiği Zirvesi”ne “Gümüş Sponsor” olarak imza attı.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI KONSEPT HİZMETLER SUNUYORUZ

16.08.2018 - 10:05

EKSA TRANSPORT İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ ELİF KARAOĞLU, 50 ARAÇLIK FİLOYLA TÜRKİYE’NİN YANI SIRA AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN VE İRAN GİBİ ÜLKELERE KOMPLE, AĞIR, GABARİ VE PROJE TAŞIMA HİZMETLERİ VERDİKLERİNİ SÖYLÜYOR.

Subscribe to Lojistik

a

Yukarı