Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

2’nci 360 LOJİ&TED Konferansı 18 Ocak’ta

15.12.2016 - 16:06

2’nci 360 LOJİ&TED Konferansı, 18 Ocak 2017 tarihinde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da gerçekleştirilecek. Konferansın gündemini ‘tedarik’ ve ‘lojistik’ süreçleri oluşturuyor.

360 CNP Organizasyon tarafından “Just in Time” parolasıyla düzenlenen “2’nci 360 LOJİ&TED” Konferansı 18 Ocak 2017 tarihinde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da  gerçekleştirilecek.
Konferansın gündemini müşteri isteğini karşılayabilmek ve pazarda kalıcı olabilmek için en büyük savaşın verildiği iki ana süreç olan ‘tedarik’ ve ‘lojistik’ oluşturuyor. 

20 SEKTÖRDEN 125’İN ÜZERİNDE ŞİRKET KATILIYOR
360 CNP Organizasyon Genel Müdürü Özlem Alkan, şu bilgileri verdi: “Yakın gelecekte tedarik zincirlerinin rekabet edeceği dünyada, tedarik zincirleri iyi olan işletmeler ayakta kalmayı başarırlarken, kötü olan işletmeler maliyetler karşısında daha fazla direnemeyecek. 2’nci 360 LOJİ&TED Konferansı’nda gerçek dünya dersleri ve tecrübelerinden oluşan ve başka bir yerde bulunamayacak bir içerik, yeni nesil uygulamalar, güncel know-how’lar, inovasyonel çalışmalar ve sonuç veren örnekler katılımcıları bekliyor. Konfreransla 20 farklı sektörden 125’in üzerinde şirketten profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direkt irtibata geçmelerine zemin sağlamak hedefleniyor.”

Global ve ulusal ekonomik gelişmelerin lojistik sektörüne yansıması
-Tedarik zinciri dönüşüyor
-Tedarik zinciri ve lojistik yönetiminde inovasyon
-Taşımacılıkta intermodal çözümler
-Tedarik zinciri yönetiminde kamçı etkisi
-Depolar için otomasyon çözümleri & verimlilik & maliyet
-Lojistik insan kaynakları yönetimi
-Lojistikte yeni nesil pazarlama

GALATA

Yukarı