Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

5 binin üzerinde kullanıcıya hizmet

15.11.2016 - 15:38

Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Erkan Durdağı “Lojistik sektöründe 100’ün üzerinde önde gelen kurumsal firmalara ve 5 binin üzerinde kullanıcıya hizmet veriyoruz. Türkiye’de lojistik sektöründe ilk ve tek web tabanlı ERP yazılım geliştirici teknoloji firmasıyız” dedi.

Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Erkan Durdağı, lojistik sektörüne yazılım teknolojisinde alternatif ürünler sunmak amacıyla yola çıktıklarını söyleyerek, “2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde yüzde 100 Türk sermayeli ve Türk mühendisler ile kurduğumuz şirketimizin, lokomotif sektörü lojistik ve ürünlerimiz CargoMaxx ERP, LogiMaxx ERP, T-Maxx ERP yazılımlarıdır. Bugün lojistik sektöründe 100’ün üzerinde önde gelen kurumsal firmalara ve 5 binin üzerinde kullanıcıya hizmet veriyoruz. Türkiye’de lojistik sektöründe ilk ve tek web tabanlı ERP yazılım geliştirici teknoloji firmasıyız” dedi.
Lojistik sektörüne özelleştirilmiş ERP yazılım projelerini, TÜBİTAK TEYDEB - KOSGEB AR-GE kapsamında gerçekleştirdiklerini vurgulayan Durdağı,  akademik danışmanlık noktasında Koç Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi Boğaziçi Üniversitesi ile çalıştıklarını ifade etti.

“ENTEGRASYON PROJELERİNİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ”
Xinerji’nin müşterilere getirdiği en büyük kazanımlardan birisinin günlük akışların izlenmesinde güçlü ve detaylı yetkilendirme yapısı ile hata izleme ve giderme iş yükünü bilgi sistemleri kullanıcısından iş kullanıcısına kaydırmak olduğunu ifade eden Durdağı, “Xinerji’nin kullanıcı dostu grafik arayüzü iş kullanıcılarının takip ve hata giderme işlemlerini kendilerinin yapmasına olanak sağlayarak izleme süreçlerinde verimlilik sağlıyor” diye konuştu.
Durdağı, “Azalan marjlar ve yoğun rekabet nedeniyle pek çok hizmet ve bakım odaklı organizasyon, sundukları hizmet seviyesini daha yukarılara taşımak gerektiğini fark ediyor. Bu da en iyi kaynakların en doğru görevlere zamanında atanmasını gerektiriyor. Xinerji şirketlere kaynak planlama ve dağıtma süreçleri için standart bir uygulama sunuyor. Bu uygulama ile kaynaklarınızı planlayabilir, en doğru işe en uygun kaynağı atayabilir, değişen servis ihtiyaçları gerektirdiği takdirde planlarınızı kolaylıkla yeniden düzenleyebilirsiniz” şeklinde konuştu.
Durdağı, sözlerine şöyle devam etti: “Xinerji, sistemlerinizdeki standart dışı geliştirmelerinizi ve kullanım amaçlarını inceleyerek varsa gereksiz yüklerden kurtulmanızı, kritik süreçleriniz için standart çözümler ve standarda en yakın yüksek kalitede geliştirme hizmetleri ile uçtan uca standarda en yakın Xinerji ortamını kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan yatırımların en iyi getiriyi en hızlı sürede alınmasının kuşkusuz ki en önemli unsuru insan kaynağınızın Xinerji çözümlerini en etkin şekilde kullanması. Bu konuda Xinerji eğitim olarak kapsamlı ürün yelpazemiz ve çözümlerimizin yanı sıra Xinerji yazılımlarını planlayan, uygulayan veya kullanan herkesin bilgi ve becerilerini geliştirmesini hedeflen hizmetler sunuyoruz.”

yurtiçi

Yukarı