Ana içeriğe atla

F

BİTÜM TANKERİNDE ZİRVE NOKTA

11.04.2018 - 18:04

ADR sertifikalı Bitüm (Roley) Tanker Semi Treyler ile karayolunda güvenli taşımacılığın adresi OKT Trailer, hayata geçirdiği ürünlerin sağlamlığıyla ön plana çıkıyor.

Karayolunda güvenli taşımacılığın adresi OKT Trailer, hayata geçirdiği ürünlerin sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. OKT, Türkiye’nin bitüm tankerde ADR sertifikalı ilk üreticisi. Ayrıca, LGAV ve L4BH tasarım onaylarına sahip ülkemizdeki tek üretici konumunda. OKT Trailer, dayanıklı, uzun ömürlü kullanım ve servis sonrası hizmetleriyle bütünsel hizmette tek noktadan çözüm sağlamayı amaç edinerek ürün gelişiminde mükemmeli yakalıyor.
Görsel estetik, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle farklılık yaratan OKT, paslanmaz veya karbon çelik tank gövdesi, 25 bin 500-30 bin litre geniş taşıma hacmi, 250 dereceye kadar işletme sıcaklığı ve dayanıklı dolum boşaltım ekipmanları, opsiyonel webasto ve brülör ısıtma sistemi, opsiyonel hidromotor tahrikli boşaltım sistemi, geniş seçenekli şasi ve yürüyüş grubu ekipmanlarıyla tercih noktasında yer alıyor.
Aynı zamanda enlemesine eksiz ve yekpare levhalardan oluşan ana gövde yapısı, en uzun kaynak dikiş teknolojisiyle üretilen ve en az sayıda birleşim (T) noktasına sahip eşsiz gövdesi, kesintisiz yüksek performanslı robotik kaynak teknolojisi, şasi ve  gövde tasarımında kusursuz uyumu, şasi tasarımındaki eğim ile tankın içerisinde sıvı kalmayacak şekilde tam boşaltım sistemine sahip bitüm tankerleri kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. 

EKSTRA İŞ GÜCÜ VE KAZANÇ SAĞLIYOR
2004’ten bu yana ADR konusundaki öncü bakış açısı ve hâkimiyetiyle ülkesinde zorunlu olmadığı dönemde birçok yatırımcı için üretilen ADR sertifikalı tankerleriyle OKT Trailer, uluslararası standartlarda daha güvenli tehlikeli madde nakliye hizmeti sağlayarak çevreye ve kullanıcılarına olan sorumluluğunu ilk günden bu yana her fırsatta vurguluyor.
Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi, mühendislik kabiliyeti ve altyapı yeterliliğiyle ilklerin öncüsü OKT Trailer, ülkemizde kamu sektörüne ilk ADR’li bitüm tankeri 2010’da teslim ederek ilklerin adresi olmaya devam etti. OKT tankerleri, ‘Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik’in 1 Ocak 2014 itibariyle Türkiye’de yürürlüğe girmesiyle birlikte yatırımları boşa çıkartmadan ve hiçbir mağduriyet yaşatmaksızın ilgili gerekliliklere uygun, eksiksiz ve tam geçiş sağladı.
OKT Trailer ile bitüm tankerleri, taşınacak olan malzemenin kullanımında verimliliği artırması, taşınacak malzemenin hacminde maksimum kapasite sağlaması, yüksek performans gücü ve eşsiz şasi gövde uyumuylü kullanıcılarına ekstra iş gücü ve kazanç sağlıyor. 

arf

Yukarı