Ana içeriğe atla

itt

DACHSER EN İYİ HAVA KARGO PARTNERİ

11.04.2018 - 17:48

Dachser Air&Sea Logistics, ‘ZF Tedarikçi Ödülü’ ile onurlandırıldı. Avrupa lojistiğinden sorumlu Genel Müdür Erkan Başak, “Dachser ruhunu tutkuyla yaşayan çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.” diyor.

Dachser Air&Sea Logistics, dünyanın ikinci en büyük otomotiv tedarikçisi olan ZF Friedrichshafen’in Avrupa, ABD, Güney Amerika, Meksika, Güney Afrika ve Ortadoğu hatlarının tüm hava taşımacılığı hacmini devraldı. ZF Friedrichshafen, Dachser Yönetim Kurulu Üyesi Jochen Müller ve Kilit Müşteri Yöneticisi Hubert Diepolder’e Üretim Dışı Malzeme İçin ZF Tedarikçi Ödülü verdi. ZF, tüm iyileştirmeler, maliyet azaltma, mükemmel iletişim, üstün raporlama, yüksek güvenilirlik, proaktif problem çözme yaklaşımı ve küresel arenada güçlü varlığı için lojistik ortağını onurlandırdı.
Jochen Müller, “Müşterilerimizden birinin bize bu onuru layık görmesi, tüm Dachser çalışanlarının desteğiyle mümkün oldu.” dedi. Müller, Dachser’in ZF ile olan iş çalışmalarının, bu temel üzerine sürekli olarak genişletilerek büyümeye devam edeceğini söyledi.
Hubert Diepolder ise hava taşımacılığı ile elde edilen bu başarının ardından ZF’nin deniz yolu yüklerinin önemli bir miktarı için de sözleşme yaptığını bildirdi.

KÜRESEL LOJİSTİK AĞI
Dachser, lojistik sektöründeki küresel liderlerden biri. Onlarca yıl boyunca bir aile şirketinin kendini işine adamış çalışanları ve yenilikçi düşünce tarzıyla pek çok şeyi başarabileceğini kanıtladı. Bu kurumsal düşünce ve hareket tarzının temeli, kurucusu Thomas Dachser’in girişimciliğine dayanıyor. Genel müdürlüğü Almnaya’nın Kempten şehrinde bulunan şirket, 1930’da kuruldu ve günümüzde sistem lojistiği alanında küresel liderlerden biri konumunda.
Dachser’in iş modeli, taşımacılık lojistiği, depolama ve müşteriye özel hizmetlerden oluşuyor ve iki iş alanını kapsıyor: Dachser Road Logistics (Karayolu Taşımacılığı) ve Dachser Air & Sea Logistics (Hava ve Deniz Taşımacılığı)… Hizmetleri, kimya sanayii ve ‘Kendin Yap’ sektörü gibi sektöre özel çözümlerin yanı sıra Dachser Contract Logistics & Consulting gibi iş bölümlerine yayılan hizmetlerle tamamlanıyor. Dachser Food Logistics (Gıda Lojistiği), gıda endüstrisi için verimli taşıma lojistiği sunuyor.
Dachser, genel olarak, adanmışlığı ve yenilikçi gücünü çalışanlarının güven ve yapıcı işbirliğinden alan, gelenek yönünden zengin bir aile şirketi. Kültürü; somut değerler, insanlık ruhu, hoşgörü ve sürdürülebilir kurumsal yönetim gibi özelliklerden oluşuyor.
Avrupa lojistiğinden sorumlu Genel Müdür Erkan Başak; meslektaşlarına, müşterilerine ve çevreye karşı saygılı olanların uluslararası pazarlarda uzun süre güvenilir ve başarılı şekilde iş yapabildiğine dikkat çekerek “Dünyanın her yerinde Dachser ruhunu tutku ve bağlılıkla yaşayıp bunu dışarıya taşıyan tüm çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.” diyor.

mogul

 

Yukarı