Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

DÜNYA STANDARTLARINDA NAKLİYE HİZMETİ...

16.11.2016 - 14:40

Eksa Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Ltd. Şti’nin sahibi Ekrem Karaoğlu, dünya standartlarında nakliye hizmeti verebilmek amacıyla hızlı, rekabetçi ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hareket ettiklerini ifade etti.

Eksa Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Ltd. Şti’nin sahibi Ekrem Karaoğlu, değişen ve gelişen çağın hizmet anlayışı ve teknolojisiyle sürekli yenilenen Eksa’nın ‘Yola Devam’ sloganıyla yola devam ettiğini söyleyerek, “Müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz. Taşıma esnasındaki özel hizmetleri, boşaltma esnasındaki vinç hizmetleri ve depolayıp muhafaza etme  esnasındaki güvenlik hizmetlerinin bir zincir halkası olarak algılanmasını sağlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyle hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada araç takip sistemleri ile uydudan aylık konum bilgisi alma, veriyi doğru analiz etme ve ERP çaIışmalarını müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ” 
Eksa Uluslararası Taşımacılık olarak kurumsallığa çok önem verdiklerini kaydeden Karaoğlu, “Verdiği sözleri tutan, küçük bir firmayız. Çalışan sayımız, şoförlerle birlikte 50-54 arasında değişiyor. Bakü-Ceyhan proje hatlarında 2010’a kadar bayağı taşımalar yaptık. Sadece Türkiye değil, Avrupa’dan İran, Ermenistan, Azerbaycan ve Gürcistan’a proje taşımaları gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak makine ve enerji yatırımı yapan firmalara hizmet veriyoruz” diye konuştu. 
Dünya standartlarında nakliye hizmeti verebilmek amacıyla hızlı, rekabetçi ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hareket ettiklerini ifade ederek, “Profesyonellik ve kalite misyonuyla hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır gabari dışı taşımalar yapıyoruz. 1978 yılında bir nakliye şirketinde amatörce çalışmaya başladım. 1981 yılında askerden sonra sektöre profesyonel olarak başladım. 15 yıla yakın bir süre bir firmada çalıştım, benim okulum orasıydı. Daha sonra Murat Nakliyat’ı satın aldım. Konya’da faaliyet gösteren bu firmayı İstanbul’a getirdim. Murat Nakliyat 1996 yılının sonuna kadar devam etti. Eksa Uluslararası Taşımacılık’ı 1995 yılında Murat Nakliyat henüz faaliyetteyken kurdum. Çok zorluklar çekmemize, çok krizler atlatmamıza rağmen bugünlere gelme başarısını gösterdik. 32 tane Özmal, 14 tane de kiralık olmak üzere toplam 46 araca sahibiz” şeklinde konuştu.

“LOJİSTİĞİN EN BÜYÜK HALKASI NAKLİYE”
Lojistik sektörünün en büyük halkasının nakliye olduğuna değinen Karaoğlu, “Türkiye’de yatırım olursa bizim işlerimiz her zaman iyi olur. Ben bütün krizleri yaşamış birisi olarak bu yılki kadar kötü bir sezon hiç görmedim. Hep krizlerden zirvede çıktık ama bu yıl farklı bir yıl oluyor. Dövizin aşırı yükselmesi yatırımları çok kötü etkiledi” dedi.

yurtiçi

Yukarı