Ana içeriğe atla

aaa

EKOL, İSTANBUL AVRUPA YAKASI’NDAKİ OFİSLERİNİ BİR ARAYA TOPLADI

14.11.2018 - 12:01

EKOL, KUSURSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE DAHA VERİMLİ HİZMET SUNABİLMEK AMACIYLA İSTANBUL AVRUPA YAKASI’NDA FAALİYET GÖSTEREN OFİSLERİNİ TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİRDİ. YENİ OFİS İSTANBUL DÜNYA TİCARET MERKEZİ’NDE FAALİYET GÖSTERECEK.

Taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre lojistik şirketi Ekol, büyüme stratejilerine paralel bir şekilde ofislerini yeniden yapılandırıyor. Kusursuz müşteri memnuniyeti ve daha verimli hizmet sunabilmek amacıyla Ekol, İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren ofislerini 8 Ekim 2018 tarihi itibarıyla tek bir çatı altında birleştirdi. Ekol’ün yeni ofisi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde faaliyet gösterecek. 
3 FARKLI OFİS ARTIK TEK BİR LOKASYONDA
Yeni ofiste Ekol Dış Ticaret ekibinin yanı sıra Deniz ve Hava taşımacılığı ile Rusya hattı hizmet verecek. Ayrıca Ekol Begonya Tesisleri’ndeki Kara Taşımacılığı Planlama, Fiyatlandırma ve Tedarikçi İlişkileri, Avrupa Yakası Satış ve Müşteri hizmetleri birimleri de bundan böyle çalışmalarına İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ndeki yeni ofiste devam edecek. 
80 kişinin çalışacağı toplam 550 metrekare büyüklüğe sahip yeni Ekol ofisi hakkında Ekol Türkiye Ülke Müdürü Murat Kavrar, “Bu yeni yapılanmayla birlikte aslında 3 farklı ofisi tek bir lokasyonda toplamış olduk. Bu da hem maliyet açısından şirketimize avantaj sağlayacak hem de farklı ekiplerin sinerji içerisinde bir arada çalışması ile verimliliği artıracaktır. Çalışma arkadaşlarımızın fikirleri ile tasarlanan, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak keyifli bir ofis ortamı oldu.” diye konuştu. 

MÜŞTERİLERE ENTEGRE, ESNEK VE EN ETKİN ÇÖZÜMLER
Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunuyor. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 1 milyon metrekarenin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5 bin 500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasında. 7 binin üzerindeki çok uluslu çalışan, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynuyor.

ee

arf

Yukarı