Ana içeriğe atla

arf

EKOL’DEN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

26.06.2018 - 10:52

Ekol, lojistik sektöründeki başarısını spor sahalarına da taşıyor. Ekol Basketbol ve Ekol Voleybol takımları, Kurumlararası Basketbol Ligi (CBL) ve Voleybol Ligi’nde (CVL) şampiyonluk kupalarını kucakladı.

CBL Kurumlararası Basketbol Ligi final maçında İstanbul Tabip Odası’nı    57-56 mağlup eden Ekol, ikinci kez şampiyon oldu. 13 Mayıs Pazar günü Sancaktepe Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleşen çekişmeli final maçının ardından düzenlenen törende Ekol Basketbol Takımı oyuncuları kupa ve madalyalarını CBL ve CVL Kurucusu Emre Atalay’ın elinden aldı. Ekol Basketbol Takımı, geçtiğimiz mart ayında genç yaşta kaybettikleri takım arkadaşları merhum Murat Yıldırım’ı da bu anlamlı günde andı. 
Ekol, aynı gün ikinci şampiyonluk sevincini de voleybolda yaşadı. CVL Kurumlararası Voleybol Ligi’nin finalinde Deloitte’u 3-0 yenen Ekol Voleybol Takımı, ilk şampiyonluğunu ilan etti. Aynı gün yine Sancaktepe Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleşen final maçı sonrasında şampiyon oyunculara kupa ve madalyaları CBL ve CVL Kurucusu Emre Atalay tarafından takdim edildi. Ekol taraflarının yoğun ilgi gösterdiği ve spor şölenine dönüşen iki final de Bein Sports 2’den canlı yayınlandı.

AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN LOJİSTİK SAĞLAYICILARINDAN
1990’da kurulan Ekol; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 16 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketi. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran, Slovenya ve İsveç’te toplam kapalı alanları 1 milyon metrekarenin üzerinde dağıtım merkezleri bulunuyor. Ayrıca Ekol, intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5 bin 500 aracıyla Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasında.

arf

Yukarı