Ana içeriğe atla

aaa

EKSA TRANSPORT'UN TERCİHİ YİNE RENAULT TRUCKS

25.12.2018 - 16:32

Eksa Transport, yeni filo yatırımı ile 5 adet Renault Trucks T460 çekicilerini teslim aldı. Teslimat törenine Eksa Transport Genel Müdürü Ekrem Karaoğlu, İdari işler Müdürü Elif Karaoğlu, Filo Müdürü Arif Faruk Özsağlam ile Renault Trucks Pazarlama Direktörü Şebnem Uygurtürk ve Koçaslanlar Orhanlı Müdürü Erdoğan Seymen katıldı.

Eksa Transport, geliştirdiği filosuyla Avrupa’nın tüm ülkelerine, Avrupa’dan da Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a komple, ağır, gabari ve proje taşıma hizmetleri veriyor. Filosundaki 52 adet low-bed, mega ve jumbo araçlar ile çalışmalarını sürdüren Eksa, tercihini yine Renault Trucks’tan yana kullanarak 5 adet T 460 4x2 XLow çekicilerini teslim aldı.

Eksa Transport

Teslimat törenine Eksa Transport Genel Müdürü Ekrem Karaoğlu, İdari işler Müdürü Elif Karaoğlu, Filo Müdürü Arif Faruk Özsağlam ile Renault Trucks Pazarlama Direktörü Şebnem Uygurtürk ve Koçaslanlar Orhanlı Müdürü Erdoğan Seymen katıldı.

 

‘0’ FAİZ KAMPANYASINDAN FAYDALANDIK

 

2014 yılından bu yana Renault Trucks çekicileri kullandıklarına değinen Eksa Transport Genel Müdürü Ekrem Karaoğlu, “Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını entegre taşıma modelleri ile en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak gerçekleştiriyoruz. Optimum zaman ve maliyet fırsatları burada kilit noktalar. Renault Trucks çekiciler, performansları ve yakıt tasarrufları ile bu noktada işimize değer katıyor.” dedi.

 

Renault Trucks’ın ‘Sıfır Faiz Kampanyası’ ile yeni araç alımları için avantajlı koşullar sunduğunu belirten Karaoğlu, “Biz de araç alımlarımızda Renault finans hizmetlerini kullanarak kampanya avantajlarından yararlandık.” diye konuştu.

 

ALIMLARIMIZA RENAULT TRUCKS İLE DEVAM EDECEĞİZ

 

“Sağladığımız yakıt tasarrufuyla bir çekicimiz yıllık yaklaşık 50 bin kilometrelik yol bonusu kazanmış oluyor.” diyen Ekrem Karaoğlu,  şunları kaydetti: “Yeni alımlarla filomuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. Renault Trucks’lardan memnun olmamızın yanı sıra satış sonrası hizmetlerde de güzel bir uyum yakaladık. Araçlarımızın bakım ve onarımlarını, hem zaman hem de maliyetlerimizi gözeteceklerini bilerek Renault Trucks ekibine teslim ediyoruz.”

Eksa Transport

EKSA TRANSPORT İŞLERİNİ TİTİZLİKLE YÜRÜTÜYOR

 

Eksa Transport’a araçlarını teslim eden Koçaslanlar Orhanlı Müdürü Erdoğan Seymen ise “İşini Eksa Transport gibi titizlik ve özenle yürüten lojistik firmalarının Renault Trucks çekicileri tercih etmelerinden dolayı çok memnunuz. Eksa Transport için önemli kriterleri iyi biliyor ve araçların özelliklerinin yanı sıra toplam çözüm memnuniyeti açısından da çabamızı ortaya koyuyoruz. Renault Trucks için müşterilerinin gerçek iş ortağı olmak önemli. Bu nedenle satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman yanlarında oluyoruz.” şeklinde konuştu.  

 

arf

Yukarı