Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ...

12.06.2017 - 17:17

Eksa Transport Firma Sahibi Ekrem Karaoğlu, “Hizmet stratejimiz; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerden, istenilen zamanda gerekli bütün ek hizmetleri sağlayarak teslim etmek üzerine kurulu. Alışagelmiş nakliyecilik kavramı dışında müşterilerimize entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz” diyor.

Eksa Transport Firma Sahibi Ekrem Karaoğlu, 22 yıldır dünyadaki birçok firmaya lojistik ve yurtdışı taşımacılık hizmetini müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak sunduklarını kaydetti. Şeffaf ve butik yapısıyla müşterilerine her zaman profesyonel ve özgün hizmet vermeye özen gösterdiklerinin altını çizen Karaoğlu, “Eksa Transport; güven, düşük maliyet ve zaman kavramlarını tecrübesiyle geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı konsept hizmet sunmaya devam ediyor. Gelişen Türkiye ekonomisinde dünya standartlarına uygun entegre lojistik hizmetler verebilmek amacıyla, dinamik bir ekip çalışmasıyla hızlı ve rekabetçi bir yol izliyor. Hedefimiz sadece bulunduğumuz şehir ya da ülke değil; global ticaret hayatında şeffaf firma politikamızı ve konsept hizmetlerimizi en güçlü seviyelerde bütün dünya firmalarıyla tanıştırmak” dedi.

KOMPLE, AĞIR, GABARİ VE PROJE TAŞIMA HİZMETLERİ
Eksa Transport bünyesinde bulunan değişik ölçülerde low-bed, mega ve jumbo araçlar ile Avrupa’nın tüm ülkelerine, Avrupa’dan da Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a komple, ağır, gabari ve proje taşıma hizmetleri verdiklerine değinen Karaoğlu, “Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı yükler; özel taşıma müsaadeleri ve öncü hizmetleri ile güvenilir bir şekilde teslim ediliyor. Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını entegre taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak hizmet sunuyoruz” diye konuştu.
Karaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Eksa Transport taşıma, boşaltma ve depolama esnasındaki; vinç, depolama ve muhafaza etme gibi özel hizmetlerin güvenlik zincirinin en önemli halkaları olduğunu biliyor ve dikkatle uyguluyor. Hizmet stratejimiz; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerden, istenilen zamanda gerekli bütün ek hizmetleri sağlayarak teslim etmek üzerine kurulu. Alışagelmiş nakliyecilik kavramı dışında müşterilerimize entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığında ağır ve gabari dışı proje taşımacılığı yapan C2 ve K1 yetki belgeli Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND)’ne üye, tam kapsamlı uluslararası bir lojistik firmasıyız.”

yurtiçi

Yukarı