Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Gök-Bora Lojistik’ten Sefa Ezgin’e ‘Yılın Lojistik Profesyoneli’ ödülü

11.04.2017 - 17:15

“2017 - Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri” İstanbul Hilton Bomonti Otel’de sahiplerini buldu. Başarılı çalışmalarından dolayı Gök-Bora Lojistik Pazarlama, Satış, CRM ve Nakliye Satın alma Müdürü Sefa Ezgin, ‘Yılın Lojistik Profesyoneli’ ödülüne layık görüldü.

2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin gala yemeğinde düzenlenen ‘Lojistikte Yılın Başarı Ödülleri’ töreninde, başarılı çalışmalarından dolayı Gök-Bora Lojistik Pazarlama, Satış, CRM ve Nakliye Satın alma Müdürü Sefa Ezgin, ‘Yılın Lojistik Profesyoneli’ ödülüne layık görüldü. 14 kategoride verilen oylama sonucunda, Sefa Ezgin, ödülünü UTA Lojistik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaçmaz’ın elinden aldı.
Düzenlenen törenden sonra konuşan Sefa Ezgin, “Ekonomi ve Lojistik Zirvesi gibi prestijli bir organizasyondan aldığım bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutlu ve gururluyuz. Bu ödülü, tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Ayrıca, bu ödül daha kaliteli hizmet sunma çabalarımızın somut birer karşılığı olarak bizleri gururlandırıyor, daha çok motive ediyor. Gök-Bora Lojistik olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak üzere sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Öncelikli hedefimiz, çalıştığımız firmaların bizi hizmet sağlayıcısının ötesinde maksimum değer oluşturan stratejik bir ortak olarak konumlandırmalarıdır. Bizi bu ödüle layık görenlere sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

SEFA EZGİN’İ YAKINDAN TANIYALIM
Sefa Ezgin, 2008 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi, İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Lojistik Yönetimi ve Ulaştırma alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Ezgin, lojistik sektörüne 2009 yılında Gök-Bora Lojistik’te başladı. 2009-2013 yılları arasında ise yine aynı şirkette İntermodal sisteminin kurulması dahil olmak üzere, Yurt Dışı Satış, Operasyon şefliği olmak üzere farklı görevleri yürüten Ezgin, 2014 yılından bu yana Gök-Bora Lojistik’te Pazarlama, Satış ve CRM Müdürü olarak görev yapıyor.
Lojistik sektörü konularını ele alarak yazdığı makaleler Türkiye’de yayın yapan dergi ve internet sitelerinde yayınlanan Ezgin, Türkiye’de lojistik eğitimi veren meslek liseleri ve üniversitelere ‘Lojistik Kariyer’ ve ‘Yolda Öğrendiklerim’ konulu seminerler verdi. Halen Satınalma Dergisi’nde lojistik üzerine makaleler yazan Ezgin, profesyonel iş hayatı dışında, eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projelerine de gönül veriyor. Eski bir basketbolcu olan Ezgin, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

GALATA

Yukarı