Ana içeriğe atla

arf

HMF MAKİNA’NIN YENİ GENEL MÜDÜRÜ REYHAN UĞURLU YÜCEL

09.03.2018 - 15:49

Verdiği kaliteli hizmetle sektörün lideri olan HMF Makina’da görev değişimi. Yeni genel müdürlük görevine Reyhan Uğurlu Yücel atandı.

1993 yılından bu yana Hyundai marka iş makinaları ve forkliftler ile sektörde faaliyet gösteren HMF Makina’da görev değişimi. Yeni genel müdürlük görevine Reyhan Uğurlu Yücel atandı.
2005’te HMF Makina ile iş ve istif makinaları sektörüne katılan Reyhan Uğurlu Yücel, 13 yılı aşkın geniş sektör deneyimiyle 2016’ya kadar HMF Makina’da Pazarlama, İş Geliştirme ve Endüstriyel Ürünlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.
2016’da STFA Holding grup şirketlerinden olan ve 1988’den bu yana makina sektöründe faaliyet gösteren Universal Handlers’a Genel Müdür olarak atanan Yücel, daha önce 11 yıl görev aldığı HMF Makina’ya dönerek genel müdürlük koltuğuna oturdu.
1990’da İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi’nden mezun olan Reyhan Uğurlu Yücel, 1995’te Boğaziçi Üniversitesi İşletme programını, 2011’de de Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı. Profesyonel hayatına Türk Philips şirketinde başlayan Yücel, Hızlı Tüketim, Tüketici Elektroniği ve Bilişim sektörlerinde Canon ve Eveready/Energizer pil şirketlerinin dâhil olduğu çok uluslu ve yerli firmalarda pazarlama, satış ve iş geliştirme konularında üst düzey yöneticilik yaptı.

HMF MAKİNA SEKTÖRDE SÖZ SAHİBİ
HMF Makina, Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü’nü Türkiye çapında 40’tan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993’ten beri yürütüyor. HMF Makine, Türkiye temsilciliğini üstlendiği Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftlerle söz sahibi olan bir şirket.
Ürün gamında Hyundai iş makinaları ve Hyundai endüstriyel ürünlerin yanı sıra Unicarriers marka depo içi ekipmanlar ve iş makinalarında kullanılan D&A kırıcılar bulunuyor. Bugün HMF Makina, Türkiye’nin dört bir yanındaki satış büroları, bayileri ve servis istasyonlarıyla en süratli ve etkin hizmeti veriyor.

HMF MAKİNE ÖDÜLE DOYMUYOR
‘Profesyonel Hizmet’ prensibi doğrultusunda servis, yedek parça ve garanti konularına verdiği önemle iş makinaları sektörünün lider firması olmayı sürdürmeyi planlayan HMF Makine, adet satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde 2004-2007 yılları arasında üst üste 4 defa Hyundai tarafından “Dünyada Yılın En Başarılı Distribütörü” ödülüne layık görüldü.
HMF Makina, 2010-2013 yılları arasında da ‘Mükemmel Distribütör’ ödülüne, 2011 ve 2012 yıllarında Hyundai tarafından forklift kategorisinde ‘En İyi Distribütör’ ödülüne, 2006 ve 2012 yılında da Unicarriers tarafından ‘Dünyanın En İyi Distribütörü’ ödülüne layık görüldü.

arf

Yukarı