Ana içeriğe atla

autorola

Hopaport’tan yeni bir hizmet daha

13.02.2018 - 11:37

Hopaport, Solonport Portal uygulaması ile müşterilerine önemli bir kolaylık daha sağladı.

Hopaport, otomasyon sistemlerini geliştirmeye devam ediyor. Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Solonport Yazılım ile çalışan Hopaport, yeni projelerle otomasyon sistemini geliştiriyor. Tüm sistemlerinde tamamen otomasyona geçen Hopaport, son olarak devreye aldığı yeni bir hizmet ile müşterilerine de önemli bir kolaylık sağladı.

MÜŞTERİLER LİMANDAKİ GEMİLERİ ANLIK TAKİP EDEBİLECEK
Hopaport’un hayata geçirdiği yeni sistemde, müşteriler liman sahasında bulunan gemilerin operasyon durumlarını anlık olarak takip edebilecekler. Konu ile ilgili açıklama yapan Genel Müdür Meriç Burçin Özer, “Hopaport olarak otomasyona geçme çalışmalarımız 2015 yılında başladı ve 2015 yılının ilk çeyreğinde tüm departmanlarımızda otomasyonu aktif hale getirdik. Yeni projelerimizle de otomasyon sistemimizi Solonport ekibi ile birlikte sürekli geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.
 
ONLINE SİSTEM İLE MÜŞTERİLERE BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLANACAK
Hopaport olarak yeni hizmete sunduğumuz Solonport Portal platformumuz ile müşterilerimize önemli kolaylıklar sağladık. Müşterilerimiz, vereceğimiz şifre ile Hopaport web sayfası üzerinden online işlemlerden giriş yaparak, limanımızda demirli gemilerin operasyon durumunun hangi aşamada olduğunu artık limana gelmeden takip edebilecekler. Hopaport tarafından verilen bu hizmet sayesinde, bilgisayar, tablet veya cep telefonu üzerinden, kendilerine verilen şifreyle giriş yaparak gemilerini takip edebilecekler” dedi. 
Özer, “2018 yılı içerisinde de limanımız ve Solonport ekibi ile yapacağımız başka çalışmalarla da sistemimizi geliştirmeye devam ederek, müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz” diye konuştu.

autorola

Yukarı