Ana içeriğe atla

FFF

Mars Hava ve Deniz Kargo’ya 3 birincilik ödülü

11.04.2018 - 17:43

Mars Hava ve Deniz Kargo, Uluslararası Network Kuruluşu (WIN) tarafından 3 ödüle layık görüldü. Firma, ‘İş birliği Aktiviteleri’, ‘Verimlilik’ ve ‘Tüm Kategoriler’ alanlarında birinci oldu.

Mars Hava ve Deniz Kargo’nun kurucu üyesi olduğu WIN (Uluslararası Network Kuruluşu - Worldwide Independent Network), geçtiğimiz günlerde Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlediği yıllık Genel Kurul Toplantısı’nda, üye firmalara çeşitli kategorilerde ödüller verdi. Mars Hava ve Deniz Kargo, 3 kategoride birden ödüller kazandı. Mars Hava ve Deniz Kargo, ‘İş birliği Aktiviteleri’, ‘Verimlilik’ ve ‘Tüm Kategoriler’ alanlarında birinci oldu. 
1999 yılında faaliyetlerine başlayan ve bugün 5 kıtadaki 330 ofisinde 7 bin 500 çalışanı bulunan WIN, dünya çapındaki ağ üzerinden hizmet veriyor. Yeni iş fırsatlarının geliştirilmesini sağlayan kuruluş, üye sayısını artırmak ve üyeleri arasında iletişimi sağlayabilmek adına her yıl farklı ülkelerde toplantılar organize ediyor. İspanya, Malezya, Şili, Filipinler, Fas, Brezilya ve Tayland gibi ülkelerde düzenlenen WIN Genel Kurul Toplantısı, bu yıl Buenos Aires’te gerçekleşti. 
Mars Hava ve Deniz Kargo; müşteri ve üyelerinin ortak çıkarlarını koruyan kuruluşun yeni genel kurulunun da belirlendiği toplantıda ‘İş birliği Aktiviteleri’, ‘Verimlilik’ ve ‘Tüm Kategoriler’de elde ettiği başarılarla birincilik ödülü almaya hak kazandı. Mars Hava ve Deniz Kargo CEO’su Selmin Kahraman ve Genel Müdür Yardımcısı Aydın Çevik’in katıldığı toplantıda, 38 ülkeden üye firmalar yer aldı. Toplantıda, lojistik sektöründeki gelişmeler gündeme getirilerek 2017 yılı değerlendirilmesi yapıldı. Bütçeler gözden geçirildi ve 2018 yılında yapılacak ortak global projeler üzerine görüşmeler gerçekleştirildi.

HAVADA VE DENİZDE KUSURSUZ TAŞIMA HİZMETİ 
Sahip olduğu IATA ve FIATA belgeleri ve WIN üyeliği ile dünyadaki tüm havayolu ve denizyolu firmalarıyla çalışan Mars Hava ve Deniz Kargo, konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multi-modal taşıma hizmetlerini kusursuz olarak sunuyor. Uzakdoğu’daki ilk temsilciliğini Shanghai’da açan Mars Hava ve Deniz Kargo’nun Guangzhou, Bursa, İzmir, İstanbul Ambarlı, Adana, Mersin, İskenderun, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa, Adana Şakirpaşa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ofisleri bulunuyor. 

arf

Yukarı