Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Sektörün geleceğine yön verenler bu konferansta bir araya geliyor

09.11.2017 - 09:59

360 CNP Organizasyon tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan 360 LOJİ&TED Konferansı hakkında bilgi veren 360 CNP Organizasyon Genel Müdürü Özlem Alkan, “Firmalarını sektör liderlerine tanıtarak yeni iş anlaşmaları yapmak, yeni ortaklar edinmek için şirket yöneticilerinin bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyorum” dedi.  

360 CNP Organizasyon tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan 360 LOJİ&TED Konferansı’nda hangi konulara odaklanılacak? Konferansın gündemi noktasında bilgi verir misiniz?
Hem bilgi alışverişi hem de ticari açıdan çok tatminkar geçen konferansların ardından “Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde Paradigma Değişimi” ana teması etrafında 3’cü 360 LOJİ&TED Konferansında bu sene Akıllı Lojistik Sistemleri ve Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Süreci, Taşımacılığın Değişen Yüzü, Endüstri 4.0, LoT, Blockchain, Big Data vb. konularla geleceğe odaklanılacak. Konferansın gündeminde; maliyetleri azaltmak, verimliliği artırmak, planlı, hızlı, esnek ve etkin bir tedarik zinciri yönetimi kurmak, üretim dağıtım sistemlerinin gelişimini sağlamak, yeni nesil uygulamalara, güncel know-how’lara, inovasyonel çalışmalara ve sonuç veren örneklerle şahit olacağız.
Konferans; lojistik, nakliye, tedarik zinciri yönetimi, satın alma, gümrük, antrepoculuk, dağıtım, IT alanlarından birçok uzmanın yanı sıra şirket sahipleri ve üst düzey karar mekanizmalarının buluşacağı bir toplantı niteliğindedir. Beklentiler ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak ister maliyetleri optimize etmek olsun, konferansımızda tedarik zinciri lojistik departmanlarının başarı hikayelerini, bugünü ve yarını konuşacağız.

YENİ İŞ ANLAŞMALARI, YENİ ORTAKLAR…
Konferans ile birlikte neler amaçlanıyor?

Konferansın amacı; 20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlamaktır.
Ulusal ve uluslararası düzeyde her sektörden kurum, kuruluş ve firmaları bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz. Vereceğimiz hizmetler vasıtasıyla, firmalara deneyimimiz ve bilgimizi sunuyor, onların işlerinin büyümesine vesile oluyoruz. Firmalarını sektör liderlerine tanıtarak yeni iş anlaşmaları yapmak, yeni ortaklar edinmek için şirket yöneticilerinin bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyorum. 

LOJİSTİK VE TEDARİK ZİNCİRİ BU KONFERANSTA ELE ALINACAK
Konferans ne zaman gerçekleşecek?

Farklı tematik alanlarıyla Türkiye ekonomisinin en önemli iki unsuru lojistik ve tedarik zincirinin ele alınacağı bu platform, İstanbul Marriott Şişli Hotel’de 17 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. 

GALATA

Yukarı