Ana içeriğe atla

autorola

SKYAIR VIP & ÖZEL JET HİZMETİNDE 2018’DE ATAĞA GEÇTİ…

13.02.2018 - 11:30

SKYAIR yeni yatırımları ve uçak filosunu genişletmesi ile 2018 yılında da zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. 

Uzun yıllardır VIP Jet ve geniş gövdeli yolcu uçaklarını kiralama konusunda kamu kuruluşları ve özel sektöre vermiş olduğu rekabetçi fiyatlar ve servis kalitesi ile sektörün lideri olan SKYAIR yeni yatırımları ve uçak filosunu genişletmesi ile 2018 yılında da zirvedeki yerini kaptırmayacağa benziyor. 
Skyair Satış ve Pazarlama Müdürü Koray Özdoğan, yıllarca devlet erkanına hizmet verdikten sonra Başbakanlık VIP uçak filosundan çıkarılan eski tesciliyle TC-GAP ve TC-ATA, yeni tesciliyle TC-GVA ve TC-GVB olan Gulfstream, G450 tipi uçaklar özel havacılık sektöründe söz sahibi iş ortağımızın envanterine geçti ve her iki uçağın ticari satış yetkisini aldık” dedi.

EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ MENZİL UZUNLUĞU
Özdoğan, “SKYAIR özel jet filosunu, VIP Jet uçak modelleri arasında itibarlı ve prestijli konuma sahip olan Gulfstream model uçaklarla güçlendirmiş oldu. Geniş gövdeli jet uçak statüsünde olan bu uçakların en büyük özellikleri 16 koltuk kapasitesi ve uzun menzile sahip oluşu... Türkiye’de mevcut özel jet uçaklarının ortalama uçuş menzilleri 3-4 saat iken bu uçakla yakıt ikmali yapmaksızın İstanbul’dan New York’a direkt uçuş yapılabiliyor. Bu da yolcularımıza gereksiz zaman kayıpları ve ilave iniş maliyetleri oluşmamasını sağlıyor’’ diye belirtti.

ZAMAN KAYIBI OLMUYOR
Özel jet uçakların yanısıra kongre, toplantı, her türlü seyahat ve gezi programlarında tarifeli uçaklardaki kapasite yetersizliği ve yüksek bilet maliyetlerinin önüne geçmek adına 50 koltuk kapasitesinden 300 koltuk kapasitesine kadar geniş gövdeli yolcu uçaklarını agenta ve firmalara çok uygun fiyatlara kiraladıklarını belirten Özdoğan, şunları söyledi:
“Cazip olan sadece maliyet konusu olmayıp; yapılan programa uygun şekilde, istenen havalimanından, istenen saatlerde kalkış yapabilmektir. Bu da havalimanı transferlerinin aynı anda yapılabilmesini, otele giriş-çıkışlarda, düzenlenen yemek ve gezi programlarında zaman kayıplarının önüne geçerek müşterilerimizi tarifeli uçaklarda yaşadıkları zorluklardan kurtarmaktadır.”

autorola

Yukarı