26 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik

LOJİ&TED KONFERANSI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

360 CNP’nin gerçekleştirdiği 6. LOJİ&TED Konferansı 19 Ocak 2023 günü Hilton Maslak Hotel İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Konferansta “Yeniden İnşa Süreci Yeni Normalde Lojistik & Tedarik Zinciri Stratejileri” ana teması altında geleceğe odaklanılacak.

360 CNP Organizasyon Genel Müdürü Özlem Alkan, şu bilgileri verdi; “Klasik alışageldiğimiz operasyonlar yerine artık şirketlerin bütün iş süreçlerini inceleyip üzerine yeni teknolojileri kullanarak dönüştürülmesi bekleniyor. Günümüzde yeni teknolojileri kullanmak yetmiyor, bu anlamda süreçleri yeniden tanımlamak, organizasyonel değişiklikler yapmak, doğru partnerler ile çalışmak ve doğru ekosistemleri kurmak gerekiyor. 6. LOJİ&TED Konferansı, gerçek dünya dersleri ve tecrübelerinden oluşan ve başka bir yerde bulunamayacak bir içerik, yeni nesil uygulamalar, güncel Know-How’lara, inovasyonel çalışmalar ve sonuç veren örnekler katılımcıları bekliyor.”

Programda neler var?

“Türkiye’nin ve dünyanın lider şirketlerinin lojistik, tedarik zinciri direktörleri, IT yöneticileri ve genel müdürleri başta olmak üzere, nakliye, satın alma, sigorta, depolama, dağıtım gibi şirket sahipleri alanında uzman üst düzey yöneticileri, direktörleri, küresel analistler, lider teknoloji sağlayıcıları ve akademisyenlerden oluşan yirmiyi aşkın konuşmacı ve oturum yer alıyor. Konferans kapsamında Turkish Cargo, Ceva Logistics, SDZ, Arvato Bertelsmann, Honeywell, Hepsi Jet, Galata Taşımacılık, Dünya Grup, S’aide, Koton, LC Waikiki, Watsons, Advoard, Siemens, Loder, Tedar, Utikad gibi lider kuruluşların başarılı yöneticilerden yeni iş modelleriyle birlikte, titiz öngörülere nasıl eriştiklerini ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetlerini optimize etmek olsun, 20 farklı sektörden 250’nin üzerinde şirket profesyonelleri ile stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmesine zemin sağlamaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir