Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

10. Yıl Özel Sayımızla karşınızdayız

13.06.2017 - 12:21

Hizmet sektörünün tek dergisi olarak yayın hayatında 10 yıl gibi uzun bir süreyi geride bırakan ve sesini tüm sektörlere duyurabilme başarısını gösteren ‘Ekonomi ve İş Dünyası Dergisi’ Hizmetix, 10. yıla özel sayısıyla siz değerli okuyucularıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyor.

YENİLİKLERLE DOLU BİR SAYI HAZIRLADIK
Hizmetix Dergisi olarak bugüne dek yayınlarımızda yer alarak bizlere destek veren ve heyecan katan tüm firmaları yani sizleri 10. Yıl Özel Sayımız’da yeniliklerle dolu bir sayı ile karşılıyoruz. 10. Yıl Özel Sayımız’da tüm sektörlerin 10 yıllık değerlendirmelerini ve gelecek 10 yıla ait beklenti ve hedeflerini masaya yatırarak sektör ve firma temsilcilerinden görüşler aldık. Ayrıca günümüzde öne çıkan trendleri, sektöründe başarılı kişilerle yaptığımız özel röportajlarla okuyucularımızla buluşturuyoruz. 

TÜM SEKTÖRLERİN 10 YILI
Hizmetix Dergisi olarak 10. Yıl Özel Sayımız’la, ilk günkü heyecanımızla karşınızdayız. Dopdolu bir dergi hazırladık sizlere. Tüm sektörlerin geçmiş 10 yılını sektör dosyalarında ve trendler bölümümüzde değerlendirdik. 10. Yıl Özel Sayımız, bu özelliğiyle yıllarca başvurulacak bir rehber kitap olarak raflarda yerini alacak. 
Şimdiden ‘Nice 10 Yıllara’ diyoruz.

Bir sonraki sayımızda buluşmak dileğiyle…
 

GALATA

Yukarı