Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

İŞ DÜNYASI 2017’DEN UMUTLU

31.10.2016 - 16:55

İş dünyası 2017’ye umutla bakıyor. Her ne kadar 2016’da siyasi ve ekonomik olumsuz gelişmeler olsa da şirketler 2017’de yatırımlara ağırlık vereceklerini vurguluyorlar. Krizi fırsata çevirme hedefinde olan iş dünyası, 2016’daki kötü gelişmeler yüzünden yatırımlarına ara vermeyeceğini özellikle ifade ediyor. Şirketlerin 2017 yılı yatırım haritasını ve hangi alanlarda yatırım gerçekleştirmeyi hedeflediklerini sayfalarımızda bulabileceksiniz.

KAPAK KONUKLARIMIZ; K. FAYSAL ÇİLLİOĞLU, FERİT ŞAHENK VE ALİ KOÇ
‘Kapak Konuğu’ olarak bu ay sayfalarımıza Rizeport Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı K. Faysal Çillioğlu, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç’u taşıdık. 
Rizeport Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı K. Faysal Çillioğlu, krize rağmen yatırımlara devam ettiklerini vurgulayarak, “Ticarette olduğunuz yerde sayarsanız kaybedersiniz. Kriz var ama yine de yatırım yapmak zorundayız” diyor. 
Doğuş Grubu, Türk - İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ödüllendirildi. Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, “Bizler, Türkiye iş dünyasının milli takım oyuncuları gibi, ülkemizi temsil etmekten, anlatmaktan her geçen gün daha çok gurur duyuyoruz” diye konuşuyor.

VEHBİ KOÇ ANAYASASI…
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, kadın istihdamı konusunda Koç Topluluğu olarak iyi yolda olduklarını vurgulayarak, “Bunu ‘Vehbi Koç anayasası’ ile açıklamak istiyorum: Devletim ve ülkem oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Ülkemizin ekonomisini güçlendirmek için var gücümüzle gayret etmeliyiz” şeklinde konuşuyor.

yurtiçi

Yukarı