Ana içeriğe atla


BANNER

Hayırlı işler, bol güneşler!

11.04.2018 - 12:25

Bahar kendini iyice hissettirmeye, güneş bedenimizi daha fazla ısıtmaya başladı. Güzel havalarla birlikte hepimize ekstra bir enerji geldi. Yerimizde duramıyor, kırda-bayırda koşmak, doğada yürümek, deniz kenarında gezmek, ailemizle ve dostlarımızla yapacağımız piknikte eğlenceli vakitler geçirmek istiyoruz.
Coğrafi konumu itibarıyla ülkemizde bol olan güneş, sadece bize değil, Türkiye’ye de enerji vermeye başladı. Enerjide dışa bağımlı olan Türkiye, son dönemlerde güneş ve rüzgâr gibi yenilenebilir kaynaklara yatırım yapıyor ve karşılığını da alıyor. Bu sayımızda, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği yatırımlarına ve bu yatırımlara bankaların sağladığı desteklere geniş yer ayırdık.
Güneş demişken… Bahar geldi, yaz yaklaşıyor. Güzel havalar demek, düğün-dernek demek. Evlilik hazırlığı yapan birçok çift ve aile, mekân bakmaya başladı. Bundan dolayı evlilik mevsimi öncesi en güzel düğün ve balayı otellerine de geniş yer ayırdık. 
Kapağımızda ise İstanbul Kültür Eğitim Kurumları Okullar Koordinatörü Biriz Kutoğlu var. Başarılı kariyeriyle güneş gibi parlayan Biriz Hanım ile hem kariyerini hem de eğitim hizmetlerini konuştuk. 
Geniş yer verdiğimiz sektörlerden biri de sağlık. Sağlıktaki dosya konularımız, obezite ve diyabet cerrahisiyle ilgili. Türkiye’nin en yetkin isimleriyle yaptığımız röportajları, obezite ve diyabet hastası olmasanız bile mutlaka okumanızı öneriyoruz. Zira sağlıklı beslenmenin gittikçe zorlaştığı günümüzde herkes potansiyel bir obezite ve diyabet hastası adayı. 
Bunlara ilaveten ekonomi ve iş dünyasının en seçkin isimlerinin yanı sıra AVM, lojistik, turizm, güvenlik, catering, otomotiv, bilişim gibi sektörlerle ilgili dosyalarımız da dolu dolu. Belediyelerin kırsal kesime ve turizme yönelik hizmetleri de sayfalarımızda geniş şekilde yer alıyor.
Sizleri dergimizle baş başa bırakırken sağlıklı bir hayat diliyorum.
Hayırlı işler, bol güneşler, iyi okumalar!

arf

Yukarı